دکوراسیون پذیرایی منزل

فرقی نمی کند چه به سبک سنتی علاقه مند باشید یا از طرفداران سبک کلاسیک یا مدرن باشید، در هر صورت دکوراسیون پذیرایی شما باید به گونه ای باشد که بتوانید در آن احساس راحتی کنید و زمان با کیفیتی را با دوستان، خانواده یا فقط خودتان بگذر

انید. بنابراین برای اینکه بتوانید طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و فضایی که در اختیار دارید را به زیباترین و کاربردی ترین شکل ممکن طراحی کنید، لازم است که به چند نکته در رابطه با طراحی دکوراسیون پذیرایی آشنا باشید. این نکات را در ادامه آماده کردیم.

بهترین شرکت برای طراحی دکوراسیون پذیرایی:

امروزه شرکت های زیادی در حوزه طراحی دکوراسیون  خدمات انجام می دهند. این موضوع بسیار پر اهمیت است که شما طراحی دکوراسیون  خود را به شرکتی بدهید که با احترام به سلیقه شما و رعایت آن بهترین و زیبا ترین طراحی دکوراسیون را برای شما پیاده سازی و طراحی کند.

شرکت خاک پی خانه بهترین انتخاب برای این حوزه می باشد چراکه با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید بهترین طراحی دکوراسیون را از خاک پی خانه درخواست کنید. برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

 

نکات کلیدی و کاربردی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی:

 

نکات کلیدی و کاربردی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی

قبل از اینکه بتوانید تصمیمات جدی در مورد دکوراسیون فضای پذیرایی خود بگیرید، باید درک دقیقی از متراژ آن فضا داشته باشید. چرا که اندازه‌گیری‌های مناسب به شما اطمینان می‌دهد که اندازه درست فرش، مبلمان و سایر وسایل را به درستی انتخاب کنید. نکات زیر به شما کمک می کنند تا طراحی اتاق پذیرایی را بهتر و کاربردی تر انجام دهید

 

از ترکیب رنگهای تیره و روشن استفاده کنید:

 

از ترکیب رنگهای تیره و روشن استفاده کنید
وقتی یک اتاق نشیمن کاملاً سفید و روشن است، ممکن است بیش از حد “تمیز” و غیرقابل دسترس به نظر برسد. همچنین وقتی همه جا تاریک است، می تواند شبیه یک غار باشد.

اما ترکیب رنگ های تیره و روشن در کنار هم، می تواند ظاهری پویا برای دکوراسیون پذیرایی ایجاد کند و عمق و تعادل را به این فضا اضافه خواهد کرد. بنابراین پیشنهاد می کند در طراحی هر فضایی، به ویژه طراحی اتاق پذیرایی، از ترکیب رنگ های تیره و روشن در کنار هم استفاده کنید.

از تصاویر نمونه های مختلف طراحی اتاق پذیرایی الهام بگیرید:

 

از تصاویر نمونه های مختلف طراحی اتاق پذیرایی الهام بگیرید
وقتی که در حال تزئین اتاق پذیرایی هستید، بهتر است چندین ایده جمع آوری کنید. به مجلات طراحی، وبلاگ‌ها و سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و پینترست نگاه کنید تا با توجه به چیدمان‌های موجود، رنگ‌ها و دکوراسیون، آنچه را که واقعاً دوست دارید را پیدا کنید.

تصاویری را که واقعاً با شما صحبت می‌کنند ذخیره کنید و سعی کنید آنچه را که در آن‌ها خیلی دوست دارید را مشخص کنید. این یک نقطه مرجع عالی برای شما فراهم می کند تا برای شروع تزئین فضای خود آماده شوید و تضمین می کند که ایده های جدیدی برای آنچه می خواهید به دست آورید، داشته باشید.

چیدمان خود را برنامه ریزی کنید:

چیدمان خود را برنامه ریزی کنید

قبل از اینکه به کارهایی مانند نقاشی و آویزان کردن پرده ها بپردازید، باید بفهمید که تمام مبلمان شما دقیقاً در کجا باید قرار بگیرند. این می‌تواند یکی از سخت‌ترین بخش‌های دکوراسیون پذیرایی باشد، زیرا شما با توجه به اندازه مبلمان و ابعاد فضای خود محدود خواهید شد؛ اما هنوز هم باید برای انتخاب هوشمندانه وقت بگذارید.

برای اینکه مراحل طراحی اتاق پذیرایی راحتتر شود، با یک قطعه کانونی شروع کنید، که در این مورد، کاناپه بزرگ می تواند یک نقطه کانونی عالی در این فضا باشد. هنگامی که بدانید قرار است به کجا برسد، می توانید شروع به مرتب کردن سایر وسایل خود کنید و به عنوان یک قانون کلی، بزرگترین اقلام خود را در اطراف محیط اتاق قرار دهید تا بلوک های بصری یا فیزیکی ایجاد نکنید.

 

از رنگ های خنثی برای رنگ کردن دیوارهای اتاق پذیرایی استفاده کنید:

 

از رنگ های خنثی برای رنگ کردن دیوارهای اتاق پذیرایی استفاده کنید

اگرچه رنگی که برای اتاق پذیرایی خود انتخاب می کنید به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد، اما ایده خوبی است که از رنگ های خنثی مانند رنگ استخوانی یا طوسی بسیار روشن استفاده کنید. با این انتخاب، نه تنها فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی، فضایی راحت و آرامش بخش می شود بلکه، فرصت خیلی خوبی را برای استفاده از سایر رنگ ها و طرح ها را برایتان فراهم می کند تا بتوانید دکوراسیون اتاق پذیرایی خود را به زیباترین شکل ممکن تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی دکوراسیون داخلی خانه های دوبلکس

فرش مناسبی را برای اتاق پذیرایی انتخاب کنید:

 

فرش مناسبی را برای اتاق پذیرایی انتخاب کنید

فرش‌ها به فضای شما وقفه بصری می‌بخشند و کمک می کنند تا بافت و رنگ به طراحی دکوراسیون پذیرایی اضافه شود. فقط باید مطمئن شوید که فرش خود را هم از نظر اندازه و هم از نظر سبک، عاقلانه و درست انتخاب کنید. فرشی که خیلی کوچک باشد ممکن است در اتاق نشیمن شما نامتعادل به نظر برسد و جریان ذاتی فضا را مختل کند.

به همین ترتیب، یک فرش بیش از حد بزرگ، نیز ممکن است بقیه وسایل اتاق را کوچکتر از آنچه هستند نشان دهد. بنابراین حتما اندازه گیری دقیقی از فضای خالی که بعد از چیدمان مبلمان در اختیار دارید، داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین اندازه از فرش را برای این فضا تهیه کنید. فرش باید به اندازه ای باشد که وقتی روی مبل می نشینید، پاها روی فرش قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی با چوب

از گیاهان طبیعی و سبز استفاده کنید:

از گیاهان طبیعی و سبز استفاده کنید
اتاق‌های نشیمن یا پذیرایی، معمولاً دارای نور طبیعی زیادی هستند که آن‌ها را به مکانی عالی برای به نمایش گذاشتن انگشت گیاهان طبیعی و سبز تبدیل می‌کند. گیاهان بُعد و رنگر را به فضا می‌افزایند و فواید سلامتی نیز دارند، مانند کاهش استرس و کمک به تصفیه هوا.

اما اگر نور اتاق پذیرایی خیلی خوب نیست و یا نمی توانید به خوبی از گیاهان طبیعی مراقبت کنید، می توانید از گیاهان و گل های مصنوعی که بدون نیاز به هیچ گونه تعمیر و نگهداری هستند و فقط گاهی گرد و غبارگیری شوند، استفاده کنید و مطمئن باشید که همان ظاهر عالی را به اتاق نشیمن شما اضافه می کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی پله

آشنایی با بهترین تیم طراحی داخلی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی:

آشنایی با بهترین تیم طراحی داخلی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی
اگر می خواهید طراحی پذیرایی مدرن داشته باشید و ظاهری منحصر به فرد و عالی برای اتاق پذیرایی خود ایجاد کنید، می توانید از نکات کلیدی که در این مقاله به آن اشاره کردیم استفاده کنید. علاوه بر این کمک گرفتن از یک تیم متخصص و حرفه ای که در زمینه طراحی دکوراسیون فعال هستند نیز به شما می کند تا فضایی که در اختیار دارید را به بهترین شکل ممکن طراحی و دیزاین کنید.

برای این منظور، بهترین پیشنهاد طراحی با تیم خاک پی خانه است. تیم متخصص و حرفه ای فعال در شرکت خاک پی خانه، با تجربه و تخصصی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی دارند می توانند به شما در طراحی دکوراسیون پذیرایی و یا سایر قسمت های خانه کمک کنند. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان متخصص و با تجربه این تیم صحبت کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید.

امروزه شرکت های زیادی در حوزه طراحی دکوراسیون  خدمات انجام می دهند. این موضوع بسیار پر اهمیت است که شما طراحی دکوراسیون  خود را به شرکتی بدهید که با احترام به سلیقه شما و رعایت آن بهترین و زیبا ترین طراحی دکوراسیون را برای شما پیاده سازی و طراحی کند.

شرکت خاک پی خانه بهترین انتخاب برای این حوزه می باشد چراکه با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید بهترین طراحی دکوراسیون را از خاک پی خانه درخواست کنید. برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *