طراحی غرفه در نمایشگاه کاشی سرامیک

طراحی غرفه برای حضور در یک نمایشگاه خاص، مثل نمایشگاه کاشی و سرامیک معمولا با هدف معرفی برند و جلب نظر مشتریان بیشتر انجام می شود. به طور کلی، وقتی یک مشتری بالقوه وارد نمایشگاه کاشی و سرامیک، حمام یا مصالح ساختمانی شما می شود، 10 ثانیه فرصت دارید تا تأثیر مثبتی داشته باشید.

مشتری که احتمالاً قبل از آمدن به غرفه شما، چندین تجربه مثبت داشته است. بنابراین لازم است در هنگام طراحی غرفه ، تمام دقت خود را به کار بگیرید و از تجربه متخصصان در این زمینه بهره مند شوید تا یک غرفه نمایشگاه عالی و بی عیب و نقص داشته باشید.

نمایشگاه جایی است که برای اولین بار با مشتری ملاقات می کنید و بنابراین ابزار اصلی برای دستیابی به دو هدف مهم تجاری یعنی تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری و وفاداری است.

بنابراین در هنگام طراحی غرفه  مثبت ترین ارزش های شما باید به خوبی تعریف شوند تا به راحتی توسط بازدید کنندگان درک شوند. برای رسیدن به این هدف، بهتر است به غرفه نمایشگاهی خود از دید و نگاه بازدید کنندگان نگاه کنید و از این نظر مورد بررسی قرار دهید.

آیا آنچه را که می بینید دوست دارید؟ آیا از این غرفه خرید می کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، پس به شما تبریگ می گوییم چرا که طراحی غرفه را به بهترین شکل ممکن انجام داده اید و بهتر است برای بهبود نتایج خود ادامه دهید.

اما اگر پاسخ تان به سوالات بالا منفی بود، بهتر است در تصمیمات خود برای طراحی غرفه  تجدید نظر کنید و همکاری با یک تیم حرفه ای و متخصص را در دستور کار خود قرار دهید.

 

شرکت خاک پی خانه ایرانیان

همکاری با یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی به شما این اطمینان را می دهد تا از هر سانتی متر مربع از غرفه نمایشگاهی خود بهترین استفاده را ببرید و کمک می کند تا بازدید کنندگان با اولین نگاه، مجذوب غرفه شما شوند.

بنابراین اگر می خواهید برند و کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن در نمایشگاه کاشی سرامیک معرفی کنید و مشتریان زیادی جذب کنید، همکاری با تیم طراحی غرفه در شرکت خاک پی خانه را در اولویت قرار دهید.

شرکت خاک پی خانه، یکی از شرکت های حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی است که می توانید برای طراحی غرفه در نمایشگاه کاشی سرامیک، با کارشناسان متخصص و با تجربه این تیم صحبت کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید.

02126401255
02126401272
02126401272

 

بررسی طراحی غرفه در نمایشگاه کاشی سرامیک

نمایش کاشی و سرامیک

نمایش دادن کاشی و سرامیک در یک فضای ثابت، چیزی است که بازدیدکنندگان از غرفه نمایشگاه کاشی سرامیک را به خود جلب می کند. زیرا در یک فضای کوچک، مشتری شما می‌تواند نتیجه نهایی ترکیب مجموعه ‌های کاشی شما را تجسم کند.

بنابراین مهم است که در هنگام طراحی غرفه ، فضاها را مطابق با استفاده از محصولی که قرار است نمایش دهید، بازسازی کنید، بدون اینکه دکوراسیون سایر قسمت های غرفه، کانون توجه کاشی را از بین ببرد.

برای اینکه بتوانید نمونه های مختلفی از کاشی و سرامیک را در غرفه نمایشگاهی خود به نمایش بگذارید می توانید از واحدهایی که برای نمایش چند کاشی و سرامیک طراحی شده اند، استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از این واحدها، کاشی و سرامیک های جدید که دارای سایز بسیار بزرگ و زیبایی هستند را به راحتی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید.

یکی دیگر از ایده هایی که می توانید در طراحی غرفه مورد استفاده قرار دهید، نمایش کاشی و سرامیک در فضایی شبیه به کتابخانه است که می توانید سایزها و طرح های مختلف از کاشی را درون طبقات مختلف قرار دهید و از این طریق، تعامل با مشتری را برای تجسم نتیجه نهایی چیدمان کاشی یا ترکیب آن با مواد دیگر تشویق کنید.

 

استفاده از نمونه های مختلف کاشی و سرامیک در اندازه های مختلف در دیوارهای غرفه نمایشگاهی، یکی از پرطرفدارترین ترندهای نمایش کاشی است که می توانید برای طراحی غرفه خود، از ان بهره مند شوید.

این ایده، به شما این امکان را می دهد که از فضای موجود، حداکثر استفاده را ببرید و تعداد زیادی نمونه را در یک منطقه کوچک نمایش دهید. در واقع، با استفاده از این سیستم نمایش کاشی در غرفه نمایشگاهی خود، می توانید بافت ها و طرح های مختلف مجموعه های کاشی و سرامیک برند خود را نشان دهید و به مشتری اجازه دهید آنها را با یکدیگر مقایسه کند.

از دیگر ایده هایی که می توان برای طراحی غرفه استفاده کرد این است که با استفاده از پس ‌زمینه ‌های ثابت و اشکال منحصر به ‌فرد از کاشی و سرامیک و همچنین استفاده از نورپردازی مناسب، به هر فضایی شخصیت بخشید و نمونه های مختلف از کاشی و سرامیک را در کنار هم به نمایش بگذارید.

نمایش کاشی و سرامیک در فضایی ثابت

 

استفاده از واحدهای نمایش چند کاشی در طراحی غرفه

 

 

استفاده از طبقات مختلف برای نمایش کاشی و سرامیک

 

استفاده از کاشی و سرامیک در طراحی دیوارهای غرفه

 

استفاده از اشکال مختلف کاشی و سرامیک

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *