با غرفه سازی ارزان در نمایشگاه بدرخشید

با غرفه سازی ارزان در نمایشگاه بدرخشید


یکی از راه های نمایش و عرضه محصولات خود در نمایشگاه غرفه سازی ارزان است. در واقع شما برای این که بتوانید فروش محصولات خود را بالا ببرید، باید بتوانید به کمک غرفه سازی ارزان در نمایشگاه بدرخشید. شرکت های غرفه سازی متنوعی وجود دارند که محصولات متنوعی نیز به سفارش شما تولید میکنند. ناگفته نماند که هر چقدر غرفه نمایشگاهی شما مدرن تر و جذاب تر باشد، به همان اندازه نیز به شما در جذب مخاطب کمک میکند. با خاک پی خانه همراه باشید تا شما را با ویژگی ها و مزایای غرفه سازی ارزان آشنا کنیم.

یکی از مسائل مهمی که در غرفه سازی مطرح است، هزینه مورد نیاز برای ساخت غرفه است. به این صورت که غرفه نمایشگاهی باید در کنار داشتن کیفیت و متریال خوب از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار باشد تا بتوان از سود حاصل از افزایش فروش به کمک غرفه بهره گرفت.

راهکارهای موثر برای کاهش هزینه غرفه سازی

  • مشارکت در غرفه

یکی از راه هایی که میتوانید هزینه های غرفه سازی خود را کاهش دهید و از غرفه سازی ارزان لذت ببرید، داشتن غرفه مشترک است. برای مثال شما ابتدا باید غرفه ای را پیدا کنید که با موضوع برند شما مشابه است. سپس بخشی از غرفه را به نمایش محصولات خود اختصاص دهید. بخشی دیگر برای دوست مشترک بوده و بقیه قسمت ها به پذیرایی، مذاکره و … درون غرفه اختصاص میابد. توجه داشته باشید که این کار برای برندهایی که هدف و مخاطب مشترک دارند مناسب نمیباشد.

راهکارهای موثر برای کاهش هزینه غرفه سازی
راهکارهای موثر برای کاهش هزینه غرفه سازی

بیشتر بخوانید طراحی غرفه نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی

  • استفاده از هویت بصری

شاید فکر کنید که هر چه با شرکت هایی کار کنید هزینه بالایی برای ساخت غرفه دریافت میکنند، تاثیر بیشتری از نمایش محصولات خود در غرفه سازی نمایشگاهی خواهید گرفت. ولی باید بگوییم که گاهی اوقات، شما میتوانید از شاخص ترین محصولات برند خود برای زیبا و منحصر به فرد کردن غرفه استفاده کنید.

  • استفاده از طرح های مینمال

گاهی اوقات شما میتوانید با استفاده از مواد کم هزینه همانند مواد بازیافتی و یا حتی دور ریختنی به کاهش هزینه های غرفه سازی و غرفه سازی ارزان کمک کنید. استفاده از طرح های ساده با عنوان طرح های مینیمال نیز شناخته میشود.

  • استفاده از سازه های مدولار مدرن

سازه های مدولار مدرن در عین داشتن زیبایی، هزینه مقرون به صرفه تری دارند و به راحتی و با سرعت نصب میشوند. از طرفی این سازه ها میتوانند با غرفه سازی های مطرح و معتبر دنیا رقابت داشته باشند.

بیشتر بخوانید طراحی غرفه نمایشگاه بیمارستانی بهداشتی و ایمن

غرفه سازی ارزان شامل چه مراحلی میشود؟

طراحی غرفه؛ مرحله اول غرفه سازی ارزان طراحی غرفه است. برای این که طراحان حرفه ای ابتدا اهداف برند شما را بررسی میکنند و بر اساس آن اقدام به غرفه سازی میکنند. از طرفی طراحی باید سعی کند طراحی غرفه را بر اساس محیطی که در اختیار برند شما قرار گرفته است، انجام دهد و از تمامی فضا، نهایت استفاده را بکند. برای این که بتوان به اجرای غرفه سازی ارزان نمایشگاهی کمک کرد، باید از انجام کارها و عملیات هزینه بر جلوگیری کرد. نکته مهم دیگر این است که ظاهر غرفه باید به گونه ای باشد که مشتری بخواهد حداقل چند دقیقه را برای ماندن در غرفه شما اختصاص دهد.

  • ساخت غرفه نمایشگاهی؛ پس از این که کار طراحی غرفه به پایان رسید، نوبت به ساخت غرفه ارزان میرسد. غرفه ساز باید نهایت سعی خود را بکند که از مواد با کیفیت و مطلوب برای ساخت غرفه استفاده شود. استفاده از موادی با کیفیت خوب به طور کلی هزینه غرفه سازی را در دراز مدت کاهش میدهد.
  • نصب غرفه ارزان؛ پس از ساخت غرفه ارزان، نوبت به نصب آن در نمایشگاه میرسد.
  • مدیریت پروژه؛ یکی از موارد مهم در غرفه سازی این است که پس از اتمام ساخت و نصب پروژه، هدف اصلی مدیریت بهینه پروژه است. برخی افراد ترجیم میدهند که طراح غرفه ارزان در تمام طول مدت نمایشگاه در کنار آن ها باشد و در فرایند فروش و جذب مخاطب به آن ها کمک کند.

شرکت خاک پی خانه بهترین انتخاب برای خدمات بازسازی می باشد چراکه با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید بهترین بازسازی با بهترین قیمت را از خاک پی خانه درخواست کنید. برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

در ساخت غرفه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مهم ترین نکته برای غرفه سازی رعایت هماهنگی موضوع و تم محصولات با دکوراسیون داخلی غرفه است. یعنی غرفه شما باید بر اساس محصولات برند شما طراحی شود تا بتواند برای افزایش فروش و جذب مخاطب تاثیر داشته باشد. نکته بعدی توجه به نورپردازی غرفه است. سعی کنید غرفه نمایشگاهی شما از نور محیطی مناسبی برخوردار باشد تا هم محصولات به خوبی نمایش داده شود و هم متشری از حضور خود در غرفه شما لذت ببرد.

همچنین باید سعی شود که در ساخت غرفه از عناصر مربوط به سبک طراحی غرفه استفاده گردد. اندازه و ابعاد غرفه نیز باید با اندازه و ابعاد محصولات شما هماهنگ باشد. همچنین غرفه باید در ابعاد ساخته شود که شما بتوانید از مشتری های خود پذیرایی کنید. برای مثال شما میتوانید از تعدادی صندلی عمومی برای نشستن مشتری درون غرفه استفاده کنید. این کار باعث میشود تا مشتری بتواند مدت زمان زیادی را در غرفه شما سپری کند.

در ساخت غرفه باید به چه نکاتی توجه کرد؟
در ساخت غرفه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

بیشتر بخوانید طراحی غرفه نمایشگاهی صنایع و مواد شیمیایی

غرفه سازی ارزان چه اهمیتی دارد؟

همان طور که میدانید غرفه سازی نمایشگاهی با هدف افزایش فروش و داشتن سود بیشتر از محصولات انجام میگیرد. در نتیجه هر چقدر غرفه سازی به صورت اقتصادی صورت گیرد و سود دریافتی شما از این رویداد بیشتر باشد، به همان اندازه نیز به هدف غرفه سازی نمایشگاهی نزدیک تر میشوید. به عنوان مثال اگر شما هزینه بالایی برای غرفه سازی صرف کنید، تقریبا تمام سود حاصل از جذب مشتری را باید صرف پرداخت هزینه به ساخت غرفه کنید. حتی گاهی اوقات نمیتوان هزینه پرداخت شده برای غرفه سازی های گران قیمت را حتی با سود حاصله از نمایشگاه جبران کرد. در نتیجه اصلی ترین هدف غرفه سازی ارزان، کمک به سود بیشتر کسب و کار ها و افزایش مشتری آن ها است.

منبع cheap booth construction

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *