طراحی غرفه در نمایشگاه میدکس

نمایشگاه های بین المللی، فرصتی عالی را برای شرکت ها و کسب و کارها فراهم می کنند تا برند و مزیت های خود را در بازاری وسیع به نمایش بگذارند و شبکه شرکای تجاری خود را در مناطق جدید توسعه دهند.

نمایشگاه بین المللی میدکس – MIDEX 2025 در تاریخ 23 تا 26دی ماه 1404 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و صدها شرکت صنعتی و متخصص را گرد هم می آورد.

با حضور در نمایشگاه بین المللی میدکس می توانید، برند و مزیت رقابتی خود را در یک بازار جدید تبلیغ کنید، مشتریان و دیدگاه های آنها را بشناسید، فروش و قراردادهای بین المللی خود را افزایش دهید، پتانسیل بازار رو به رشد منطقه را کشف کنید و شبکه ای از شرکای تجاری در منطقه بسازید.

بهترین شرکت برای طراحی غرفه نمایشگاهی

اگر کسب و کاری در زمینه طراحی داخلی، معماری، نورپردازی، ساختمان های هوشمند، نمای داخلی، عمومی و فضای باز، خانه های پیش ساخته و مصالح مدرن، ناسیسات، لوازم و متریال دکوراسیون، مبلمان و لوازم مرتبط و فن آوری های مدرن HVAC دارید و می خواهید برند و کسب و کار خود را به جامعه بزرگتری معرفی کنید بهترین پیشنهاد این است که به فکر طراحی غرفه نمایشگاهی میدکس باشید.

اما برای اینکه طراحی غرفه به بهترین شکل ممکن اجرا شود و یک غرفه منحصر به فرد و جلب توجه کننده در این نمایشگاه داشته باشید، لازم است که حتما با یک تیم متخصص و با تجریه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی همکاری کنید.

شرکت خاک پی خانه بهترین انتخاب برای طراحی غرفه نمایشگاهی  است و می توانید با هر بودجه ای که دارید، بهترین طراحی غرفه نمایشگاهی را از متخصصان خاک پی خانه درخواست کنید. برای مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

02126401255
02126401272
02126401272

 

نکات کلیدی در رابطه با طراحی غرفه

نکات کلیدی در رابطه با طراحی غرفه در نمایشگاه میدکس

مخاطب خود را بشناسید و احساسی را که می خواهید القا کنید، مشخص کنید.غرفه را با توجه به علایق و نیازهای مخاطب هدف خود طراحی کنید.
تعیین کنید که می خواهید بازدیدکنندگان چه احساسی در غرفه شما داشته باشند (هیجان زده، آرام، …)

فرصت هایی برای تعامل با برند خود ایجاد کنید.از روش های مختلف تعامل مانند نمایشگرهای تعاملی، بروشور و نمونه محصول استفاده کنید.
هم فعالیت های دیجیتال و هم آنالوگ را برای جلب توجه طیف وسیعی از بازدیدکنندگان ارائه دهید.از رنگ ها و نورپردازی برای جلب توجه استفاده کنید.

از 3 رنگ با کنتراست بالا برای برجسته کردن برند خود استفاده کنید.از نورپردازی برای جلب توجه به غرفه و عناصر کلیدی نمایشگاه خود استفاده کنید.
از هدایای تبلیغاتی هدفمند و خلاقانه استفاده کنید.

به جای هدایای عمومی، اقلامی را ارائه دهید که با برند شما مرتبط باشند.هدایایی را انتخاب کنید که کاربردی و به یاد ماندنی باشند.کارکنان غرفه خود را به خوبی آموزش دهید.

به کارکنان خود در مورد محصولات، خدمات و برند خود آموزش دهید.به آنها نحوه تعامل با بازدیدکنندگان و پاسخ به سوالات را آموزش دهید.

 

کارکنان غرفه خود را به خوبی آموزش دهید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *