طراحی نمایشگاه اپلیکیشن

نمایشگاه‌ها در موضوعات مختلف و متناسب با صنایع جدید و پیشرفت‌های تکنولوژی برگزار می‌شوند. هدف از برگزاری نمایشگاه این است که با یک شغل یا یک محصول و خدمت بیشتر آشنا شویم. غرفه‌داران هر نمایشگاه می‌توانند با طراحی جذاب غرفه، تبلیغات زیادی برای کسب‌وکار خود انجام دهند.

یکی از نمایشگاه‌های پرطرفدار و البته جدید، نمایشگاه اپلیکیشن است. برای نخستین بار گروه تجارت و اطلاعات کوشا قصد دارد نمایشگاهی جدیدی را با عنوان نمایشگاه اپلیکیشن برگزار کند. برای داشتن غرفه و عملکرد موفق در این نمایشگاه، باید حتماً با اصول طراحی غرفه نمایشگاهی آشنا باشید. در ادامه با ما همراه شوید تا نکات مهم در طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه اپلیکیشن را بررسی کنیم.

نمایشگاه اپلیکیشن چیست؟

قبل از اینکه به بررسی اصول طراحی غرفه در نمایشگاه اپلیکیشن بپردازیم و نکات مهم را در این زمینه بررسی کنیم، لازم است شناخت کاملی از این نمایشگاه و هدف از برگزاری آن داشته باشیم. نمایشگاه اپلیکیشن توسط شرکت تجارت و اطلاعات کوشا در تاریخ 2 بهمن الی 5 بهمن 1402 برگزار خواهد شد. محل برگزاری این نمایشگاه فوق‌العاده مانند سایر نمایشگاه‌های شهر تهران در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران در اتوبان چمران خواهد بود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه همان‌طور که از نام آن مشخص است، مربوط به اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای جدید و کاربردی می‌شود. اگر به موضوعات مربوط به تکنولوژی، برنامه‌نویسی، اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها علاقه‌مند هستید، فرصت بازدید از نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن در تهران را از دست ندهید.

در نمایشگاه اپلیکیشن در تهران، نمامی شرکت و مؤسساتی که در زمینه اپلیکیشن سازی و برنامه‌نویسی فعالیت می‌کنند و یا حوزه فعالیتشان به اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها مربوط می‌شود، حضور پیدا کرده و اپلیکیشن های خود را معرفی خواهد کرد.

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاه می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

نمایشگاه اپلیکیشن چیستمزایای شرکت در نمایشگاه اپلیکیشن

شما با شرکت در نمایشگاه اپلیکیشن می‌توانید با اپلیکیشن ها و نرم‌افزارهای جدید، کاربرد آن‌ها و نحوه کار با آن‌ها آشنا شوید. علاوه بر این فرصت شرکت در کارگاه و سخنرانی‌های مختلف و باارزش و کسب اطلاعات مفید در زمینه‌های مختلف برای شما فراهم می‌شود. البته دقت داشته باشید که تمامی این کارگاه‌ها و سخنرانی‌ها مرتبط با موضوع نمایشگاه یعنی اپلیکیشن خواهند بود.

چرا در نمایشگاه اپلیکیشن شرکت کنم؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شده باشد که چرا باید در نمایشگاه اپلیکیشن شرکت کنم و غرفه دار در این نمایشگاه باشم؟ پاسخ‌های این سوال بسیار گسترده و متنوع خواهند بود. اگر شما شرکتی در زمینه‌ اپلیکیشن‌سازی دارید، طراح و توسعه‌دهنده اپلیکیشن هستید یا در زمینه طراحی اپلیکیشن کارآفرین هستید باید حتماً در این نمایشگاه حضور داشته باشید؛ چراکه از طریق نمایشگاه تخصصی که کاملاً به حوزه کاری شما مرتبط است. می‌توانید اپلیکیشن‌های خود را به سایر افراد جامعه معرفی کنید و مخاطبان بیشتری را برای شناخت اپلیکیشن و یا استفاده از آن جذب کنید.

همچنین اگر حوزه کاری شما به موضوع اپلیکیشن‌سازی نزدیک باشد یا از سرمایه‌گذران برای اپلیکیشن‌سازی باشید، حضور در نمایشگاه اپلیکیشن برای شما فرصت بسیار خوبی خواهد بود. شما می‌توانید با اپلیکیشن های جدید آشنا شده و بهترین شرکت‌های اپلیکیشن‌سازی و توسعه دهندگان و طراحان اپلیکیشن را بشناسید و در مورد آن‌ها اطلاعات جمع‌آوری کنید.

بیشتر بخوانید :طراحی غرفه های نمایشگاه گردشگری

طراحی غرفه در نمایشگاه اپلیکیشن

موضوع اصلی ما طراحی غرفه در نمایشگاه مهمی مانند نمایشگاه اپلیکیشن در شهر تهران است. اگر با خواندن مطالب بالا تصمیم گرفتید که در این نمایشگاه شرکت کنید، باید به طراحی و اجرای غرفه به‌صورت زیبا و مدرن توجه زیادی داشته باشید.

برای داشتن غرفه با بهترین طراحی می‌توانید با چندین تیم طراحی غرفه نمایشگاه صحبت کنید، پلان و نقشه کامل نمایشگاه و غرفه خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید و ایده‌های آن‌ها را در خصوص طراحی و چیدمان غرفه‌تان بررسی کنید. در آخر شما باید با مقایسه کردن طرح های پیشنهادی، بهترین نوع طراحی و دکوراسیون را با توجه به غرفه خود انتخاب کنید.طراحی غرفه در نمایشگاه اپلیکیشن

نکات مهم طراحی غرفه

با توجه به موضوع نمایشگاه اپلیکیشن که موضوعی جدید و جالب است، لازم است طراحی و دکوراسیون غرفه شما در این نمایشگاه نیز مدرن و به‌روز باشد. امروزه شرکت‌های زیادی درزمینه‌ طراحی غرفه نمایشگاهی فعالیت می‌کنند و فضای رقابتی بین این شرکت‌ها ایجاد شده است.

اگر قصد دارید در رقابت با سایر غرفه‌های نمایشگاه اپلیکیشن موفق‌تر و بهتر عمل کنید و در این رقابت نسبت به سایرین در جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان پیشتاز باشید، باید کار طراحی غرفه را به بهترین شکل انجام دهید. به‌طورکلی اولین چیزی که باعث جذب بازدیدکنندگان در هر نمایشگاهی می‌شود، طراحی زیبای غرفه است. این طراحی سبب می‌شود افراد زمان بیشتری را برای دیدن محصولات شما صرف کنند و توجه بیشتری به غرفه شما داشته باشند.

· تابلوی زیبا برای غرفه

یکی از مؤثرترین اجزا برای زیبایی غرفه شما، وجود علامت‌ها و تابلوی زیبا و شیک است. می‌توانید با استفاده از هر متریالی، تابلوی مرتبط با اپلیکیشن خود را طراحی کنید و به این صورت توجه مخاطبان را به غرفه و اپلیکیشن خود جلب کنید. مهم نیست که تابلوی شما دارای چه اندازه و ابعادی باشد. گاهی اوقات برخی از غرفه داران از تابلوی‌های بسیار بزرگ و از رنگ‌ها و متریال خاص استفاده می‌کنند و با نصب این تابلوها در بالای غرفه، توجه تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه را جلب می‌کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی غرفه نمایشگاه آجیل و خشکبار 1402 

·  استفاده از عنصر گرافیک

در طراحی غرفه نمایشگاه اپلیکیشن می‌توانید از یک کارشناس گرافیکی نیز کمک بگیرید. گرافیک تأثیر بسیاری زیادی در جذب مخاطبان و مشتریان دارد و یک تغییر گرافیکی عالی در غرفه می‌تواند همه افراد را به غرفه و اپلیکیشن شما جذب کند. با درنظر گرفتن شکل و ظاهر متفاوت و متمایز از سایر غرفه‌های نمایشگاه می‌توانید نسبت به رقبایتان در جذب مخاطب موفق‌تر عمل کنید.نکات مهم طراحی غرفه

· وجود نورپردازی در غرفه

شاید در نگاه اول به این موضوع توجه نکنید که نورپردازی مناسب در جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه مؤثر است. اما باید بدانید همان‌طور که در منزل و یا مغازه نورپردازی مناسب اشیا را برجسته کرده و به آن‌ها جلوه‌ی زیباتری می‌دهد، در غرفه‌  نمایشگاه اپلیکیشن نیز می‌تواند به زیبایی طرح و دکوراسیون غرفه کمک کند.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در غرفه نمایشگاه  می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

سخن پایانی

طراحی زیبا و مدرن یک غرفه در نمایشگاه اپلیکیشن می‌تواند باعث شود افراد زیادی از محصولات ارائه‌شده در غرفه شما بازدید کنند. در میان این بازدیدکنندگان ممکن است سرمایه‌داران نیز از اپلیکیشن شما بازدید کرده و به آن علاقه‌مند شوند. بنابراین یکی از راه‌های موفقیت در نمایشگاه اپلیکیشن، داشتن طراحی جذاب و به‌روز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *