طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه تجهیزات پزشکی

همه ساله نمایشگاه‌های متعددی برگزار می‌شوند که هدف از برگزاری چنین رویدادهایی آشنایی بیشتر با صنعت و کسب و کار بوده و هم اینکه بتوان با مشتریان تعامل داشت. ساختاری که در نمایشگاه‌ها برای نمایش محصولات شرکت یا معرفی سازمان استفاده می‌شود، غرفه نام دارد. طراحی غرفه نمایشگاه تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی به شیوه خاصی انجام می‌شود تا بتوان مشتریان بیشتری جذب کرد.

 

خاک پی خانه ایرانیان  یک شرکت معتبر و خوشنام در زمینه غرفه سازی بوده که می‌توان با خیال آسوده طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی را به آن سپرد. کادر مجرب و حرفه‌ای خاک پی خانه با استفاده از دانش روز و هماهنگی با یکدیگر در موعد زمانی مقرر با استفاده از هوش و خلاقیت غرفه‌ای اصولی، جذاب و زیبا تحویل مشتری خواهند داد.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

غرفه سازی

غرفه اولین چیزی است که چشم شرکت کننده در نمایشگاه به آن میفتد. اگر ساختار غرفه جذاب و مشخص باشد قطعا مشتری جذب آن شده و می‌توان از طریق آن برای رسیدن به اهداف شرکت یا سازمان اقدام کرد. غرفه توسط شرکت و برندها برای معرفی محصولات و خدمات در نمایشگاه ساخته می‌شود که راهی برای بازاریابی هرچه بیشتر است.

غرفه نمایشگاهی توسط متخصصان طراحی می‌شود تا با تم نمایشگاه هماهنگ بوده و هم اینکه به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا در فضای محدود و مدت زمان موقت محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو ارائه دهند.

طراحی حرفه‌ای و درست غرفه با استفاده بهینه از فضای تعلق گرفته باعث تمایل مشتری به مراجعه حضوری برای کسب اطلاعات بیشتر و حتی فرایند خرید و فروش، ثبت قرارداد و … می‌شود. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی تجهیزات پزشکی،  یکی از جذاب‌ترین مواردی است که در غرفه سازی مطرح می‌شود.

تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی

علم و فناوری همیشه در حال پیشرفت هستند از این رو هر روزه محصولات جدیدی به بازار می‌آیند که نسبت به نمونه قبلی خود کامل‌تر بوده یا اینکه برای اولین بار عرضه شده‌اند. تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی جزو مواردی هستند که مدام نوع جدیدتری از آن ساخته می‌شود و هر بار قطعات مدرن‌تری تولید و عرضه می‌شود. افرادی که به طور مستقیم با صنایع پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی سر و کار دارند نیاز است با محصولات جدید آشنا شوند تا از آن در حرفه خود استفاده کنند.

تولیدکنندگان چنین تجهیزاتی نیز برای معرفی محصولات و خدمات خود و همچنین بازاریابی بیشتر از فرصت‌ها استفاده می‌کنند. نمایشگاه در بازه زمانی مشخص برگزار می‌شود که فرصتی برای رقابت میان تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی فراهم می‌آورد تا محصولات خود را معرفی کرده و بفروشند. از دل این نمایشگاه‌ها برندها شناخته می‌شوند و اگر در عملکرد خود موفق باشند پر آوازه خواهند شد. .

طراحی غرفه

طراحی غرفه نیاز به همکاری همه جانبه میان متخصصان رشته‌های طراحی داخلی، معماری، طراحی صحنه، گرافیک، نورپردازی، رسانه‌های دیجیتال و … دارد تا بتوان به نحو احسن نوع فعالیت شرکت غرفه‌دار را نمایش داد. برپایی غرفه نمایشگاهی کاری دشوار بوده که نیاز به برنامه ریزی دقیق و تبادل نظر با شرکت غرفه سازی معتبر دارد تا تخصص و تجربه لازم را برای اجرایی کردن داشته باشند.

غرفه‌هایی که توسط شرکت‌های غرفه سازی ارائه می‌شود یکی از دو روش زیر است:

• غرفه‌های نمایشگاهی ساخته شده توسط برگزارکنندگان نمایشگاه که از قبل آماده می‌شود. (غرفه از پیش ساخته شده)
• غرفه‌هایی که توسط شرکت حاضر در نمایشگاه به صورت سفارشی از طریق پیمانکاران ساخت غرفه به مرحله اجرا در می‌آید. (غرفه سفارشی سازی شده، غرفه‌های غرفه‌های خودساز)

در ساخت غرفه نمایشگاهی از متریال‌های متنوعی استفاده می‌شود. متریال به کار رفته در ساخت غرفه باید با محصول و خدمات سازگاری داشته باشد تا جلب توجه نماید. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی با توجه به جنس، لوگو و سایر عوامل صورت می‌گیرد که در آن متریال مناسب نظیر چوب، پروفیل آلومینیومی و … به کار می‌رود.

متمایز شدن غرفه نمایشگاهی از سایر غرفه‌ها

در هر نمایشگاهی تعدادی شرکت کننده حضور دارند که به هر کدام از آن‌ها فضایی اختصاص داده می‌شود تا بتوانند در بازه زمانی تعریف شده به بازاریابی و فعالیت بپردازند. برای اینکه غرفه نمایشگاه تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی به طرز کاملا متفاوت از رقبا انجام شود بهتر است موراد زیر در نظر گرفته شوند:
• پلان غرفه
• نوع محصولات
• فرهنگ و سلیقه مشتری
• زمینه تخصصی فعالیت شرکت
رعایت موارد نام برده شده در غرفه سازی باعث می‌شود هم صنفان و افراد حاضر در نمایشگاه با نگاه بهتری به صاحب صنعت و کسب وکار نگاه کرده و مقبول واقع شوند.
غرفه نمایشگاه تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی باید بتواند مخاطبان را به سمت خود جذب کرده و فضای مناسبی را برای نمایش کالاها به بازدیدکنندگان فراهم نماید و هم اینکه مکانی آرام و جذاب برای اسکان افراد داشته باشد. غرفه سازی یکی از مشاغل بسیار با اهمیت است زیرا افرادی را لازم دارد تا در حرفه خود متعهد باشند و بتوانند در مدت کوتاه محیطی امن و اصولی را برای فعالیت در نمایشگاه به وجود آورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *