طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی الکترونیک

بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 8 تا 11 تیر 1403 در حالی برگزار می‌شود که بسیاری از شرکت‌ها و صنایع وابسته خواهان شرکت در آن هستند. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی یکی از دغدغه‌هایی است که شرکت کنندگان با آن رو به رو بوده و خواهان سپردن غرفه‌های خود به گروه غرفه سازی معتبر و خوشنام هستند.

خاک پی خانه ایرانیان شرکت برتر و مطرحی است که تاکنون چندین پروژه موفق فروشگاهی، بازسازی، طراحی داخلی و غرفه سازی را انجام داده است. طراحی  غرفه و اجرا غرفه نمایشگاه الکامپ نیز توسط تیم خاک پی خانه ایرانیان انجام خواهد شد تا شرکت‌ها حضوری موفق و درخشان در میان رقبا داشته باشند.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

الکامپ
نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک به اختصار الکامپ نامیده می‌شود. نمایشگاه الکامپ، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت الکترونیک و کامپیوتر در خاورمیانه است که هر ساله در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه الکامپ با حضور شرکت‌هایی از سراسر جهان به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعتی در ایران شناخته می‌شود که در آن انواع محصولات الکترونیکی، تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری، آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و کامپیوتر، سیستم‌های امنیتی، ابزارهای ارتباطی و انواع اکسسوری‌های الکترونیکی به نمایش گذاشته می‌شود.

شرکت‌ها و صنایع با حضور در این نمایشگاه از فرصت برای ارتباط با سایر شرکت‌های برتر صنعت الکترونیک و کامپیوتر برخوردار شده و با کاربران و بازدید کنندگان ارتباط برقرار می‌کنند. در نمایشگاه الکامپ شرکت‌ها و انجمن‌های صنعتی، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و تحقیقاتی، پژوهشگاه‌ها و سایر مراکز آموزشی و تحقیقاتی نیز به عنوان نمایش‌دهنده حضور دارند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه الکامپ

حضور شرکت‌های برتر صنعت الکترونیک و کامپیوتر در نمایشگاه الکامپ برای بازاریابی و توسعه کسب و کار فرصتی بسیار ارزشمند است. کاربران با حضور در نمایشگاه می‌توانند با تحولات روزانه در صنعت الکترونیک و کامپیوتر، آشنا شده و نیازهای خود را با تجهیزات، محصولات و خدمات ارائه شده تامین نمایند.
نمایشگاه الکامپ فرصتی برای تبادل دانش و تجربیات بوده که به توسعه و رشد صنعت الکترونیک و کامپیوتر در کمک شایانی می‌کند. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی باید خاص بوده که در نگاه اول جلب توجه کند. مراجعه کننده اولین چیزی را که می‌بیند نمای ظاهری غرفه است که اگر از نظر بصری لذت ببرد جذب داخل غرفه خواهد شد. درون غرفه نیز برای غرفه داران مهم است تا در فضای محدود احساس امنیت کرده و هم اینکه بتوانند محصولات و خدمات خود را به بهترین حالت نمایش دهند.
غرفه سازی شیک، زیبا و مطمئن منجر به بازاریابی بیشتر و بهتر شده که فرصتی برای برندینگ و تبلیغات به وجود می‌آورد. در اصل همین تبلیغات و حضور در نمایشگاه است که باعث می‌شود دیگران با خدمات و محصولات آشنا شده و بتوانند نیازهای خود را برطرف کنند. از سویی دیگر صاحبان صنایع و مشاغل با خواسته‌های مشتریان آشنا شده و اهداف بعدی خود را بر مبنای پاسخ‌دهی به نیازها برنامه ریزی می‌کنند.

غرفه سازی با خاک پی خانه ایرانیان

در نمایشگاه الکامپ آخرین دستاوردهای صنعت سخت افزار و نرم افزاری به علاقمندان عرضه می‌گردد. دستاوردها نقطه آغاز بسیاری از همکاری‌های تجاری و تکنولوژیکی میان دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که منجر به تحرک بخشیدن به حوزه صنعت الکترونیک، کامپیوتر، تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در تجارت الکترونیک می‌شود.

وجود غرفه فرصتی بی‌نظیر برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد و معرف حضور پربار شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه است. هر سال فعالین و استارتاپ‌ها در این حوزه در نمایشگاه بین المللی حضور یافته و با تکنولوژی‌های روز آشنا می‌شوند که غرفه فضایی را فراهم می‌آورد تا بتوان در مدت زمان محدود حداکثر بهر‌ه‌وری را داشت. شرکت در نمایشگاه الکامپ شانسی برای تحول اقتصادی تلقی می‌شود و بسیاری از شرکت‌ها با ارائه نمودار پیشرفت در عملکرد، سرمایه گذارانی را جذب شرکت خود می‌کنند.

خاک پی خانه ایرانیان بهترین گروه غرفه سازی بوده که با استفاده از متریال‌های متنوع و با کیفیت، غرفه‌ای منحصر به فرد تحویل مشتری می‌دهد. در طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه الکامپ  نیاز و سلیقه مشتریان در نظر گرفته می‌شود تا بتوان آن چیزی را که در رویا است به واقعیت تبدیل کرد.

انواع غرفه نمایشگاهی الکامپ

بر هیچ کس تاثیردکوراسیون داخلی غرفه و نوع آن در نشان دادن کیفیت کسب و کار پوشیده نیست. نوع ظاهری غرفه انتخابی با توجه به مکان تعیین می‌شود تا از نظر بصری توجه‌ها را به خود جلب کند. انواع غرفه‌های نمایشگاهی عبارتند از:
• نبشی (Corner stand): غرفه‌های نبشی از دو طرف به غرفه‌های دیگر محدود شده و از دو جهت دیگر در راستای دید مخاطب قرار می‌گیرkد.
• جزیره‌ای (Island stand): غرفه‌های جزیره‌ای از هر چهار طرف به مخاطب اجازه دسترسی می‌دهند.
• شبه جزیره‌ای (End stand): غرفه‌های شبه جزیره‌ای از سه طرف به مخاطبان اجازه دسترسی می‌دهند.
• خطی، ردیفی (»inear stand): غرفه‌های خطی از سه طرف محدود به غرفه‌های دیگر بوده و تنها از یک راه با مخاطبان خود در ارتباط هستند.
بر اسا نوع سازه نیز می‌توان به ماکسیما، اسپیس فریم، پنل آلومینیومی و مدولار اشاره کرد که هر کدام ویژگی و مزایای خاص خود را دارند. گروه غرفه سازان خاک پی خانه ایرانیان بهترین گزینه‌ها را با شما مطرح کرده و در نهایت انتخاب با شماست.

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *