در حال حاضر مجموعه‌هایی که در مورد خدمات خودرو مشغول به فعالیت هستند، مشکلات فراوانی دارند. عدم حمایت دولت، وجود تحریم‌‌ها، نبود سرمایه‌گذاری‌، نوسانات شدید ارزی و… همگی باعث شده‌اند که این صنعت ارزشمند، پیشرفت کندی داشته باشد!

اما برگزاری نمایشگاه بین‌المللی خدمات خودرو فرصت بسیار مناسبی برای ارزیابی راهکارهای مناسب و همچنین تدوین برنامه‌ریزی‌های دقیق جهت رفع مسائل مرتبط با این صنعت است. این خدمات و صنعت به توجه، پیشرفت و توسعه بیشتر نیازمند است. با برگزاری این نمایشگاه طراحی غرفه نمایشگاه خدمات خودرو هم از اهمیت زیادی برخوردار است. این نمایشگاه با همکاری انجمن قطعه‌سازان و همچنین شرکت‌های تولیدی و افراد فعال در این زمینه برگزار می‌گردد.

طراحی غرفه نمایشگاه خدمات خودرو  با خاک پی خانه ایرانیان:

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی و اجرای غرفه‌های نمایشگاهی خدمات خودرو، می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

اهداف برگزاری نمایشگاه خدمات خودرو تقویت و تزئین و…

همان طور که گفته شد این صنعت به جایگاه اصلی خود نرسیده است و نیازمند توجه زیادی برای توسعه و پیشرفت دارد. در این راستا با همکاری دست اندرکاران این حوزه هر ساله نمایشگاه خدمات خودرو را برگزار می‌کند. اهداف اصلی این نمایشگاه به شرح زیر است:

 • حمایت از تولید‌کنندگان، شرکت‌های خدماتی، شرکت‌های پخش و فعال در این صنعت.
 • ارائه قابلیت‌ها و توامندی‌های شرکت‌های تولیدی برای دستیابی و ورود به بازارهای بیشتر و جدید
 • معرفی آخرین محصولات و کالاها، خدمات و دستاوردهای مدرن و نوین
 • معرفی آخرین فن‌آوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه تولید قطعات با کیفیت و همچنین متدهای جدید تولید قطعات
 • شناسایی نیازها و انتظارات مصرف‌کنندگان و برقرار ارتباط با مشتریان جدید
 • توسعه صادرات و راهیابی شرکت‌های ایرانی به بازارهای خارجی و بین‌المللی
 • جذب سرمایه‌گذاران داخلی، خصوصی و دولتی
 • تعامل آخرین اطلاعات و دانش فنی ـ تخصصی در حوزه تولید قطعات از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های برند و معتبر خارجی و داخلی
 • تنظیم دیدارها و ملاقات به جهت ایجاد همکاری‌های تجاری و صنعتی

غرفه سازی در نمایشگاه خدمات خودرو:

طراحی و اجرای غرفه‌ها در چارچوب قوانین این نمایشگاه صورت می‌پذیرد. در هر نمایشگاه چند متر از فضا در اختیار صاحبان صنایع و مشاغل قرار می‌گیرد تا بتوانند کسب و کار خود را نشان داده و به گسترش آن فکر کنند. اما از آنجایی که فرصت برگزاری نمایشگاه محدود است شرکت‌ها باید از حداقل زمان موجود  استفاده کنند تا بهره‌وری بیشتری را کسب کنند. طراحی غرفه نمایشگاه خدمات خودرو باید طوری باشد که:

 • در نگاه اول جلب توجه کند
 • مشتری راغب به مراجعه حضوری جهت کسب اطلاعات شود
 • ساختار و طراحی آن با برند تجهیزات تولید شده همخوانی داشته باشد
 • فضایی آزاد و آسان جهت رفت و آمد برای برقراری هرچه بیشتر تعامل و ارتباطات با مشتریان داشته باشد

غرفه داران حاضر در نمایشگاه خدمات خودرو:

در این نمایشگاه شرکت‌های بزرگ و کوچک، معتبر و نوپا در زمینه تولیدات انواع قطعات و خدمات پس از فروش خودرو حضور دارند. البته می‌توان طراحی غرفه نمایشگاه خدمات خودرو را به موارد زیر تقسیم کرد:

 • غرفه‌های مربوط به شرکت‌های تولیدکننده قطعات و مجموعه‌های خودرو
 • غرفه‌های تاسیسات و تجهزات و ماشین‌آلات ساخت قطعات و لوازم وابسته به خودرو
 • شرکت‌های مهندسی، تحقیقاتی و مشاوره‌ای و فناوری فعال در مونتاژ
 • غرفه شرکت‌های پخش‌کننده قطعات خودرو
 • غرفه تعمیرات و نگهداری
 • لوازم جانبی خودرو
 • لوازم تزئینی خودرو
 • محصولات و تمیز کننده‌های بهداشتی خودرو
 • غرفه تامین مواد اولیه و جدید
 • شرکت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و اتوماسیون

مزایای شرکت در نمایشگاه خدمات خودرو:

اگر شما یکی از کسب و کارهای نوپا و کوچک در این صنعت هستید و یا می‌خواهید بیشتر از قبل در میان مشتریان و رقبا شناخته شوید، شرکت در این رویداد یک فرصت مناسب را ایجاد می‌کند. زیرا بازدیدکنندگان زیادی اعم از متخصصین، فعالین مرتبط با این حوزه، مهندسین و اساتید، خودرو سازان و بسیاری از خریداران عمده قطعات و لوازم خودرو در این نمایشگاه حاضر می‌شوند. از طرفی می‌توانید آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به محصولات و تولیدات رقبا، روش‌های جدید تولید و ساخت قطعات، فن‌آوری‌های نوین صنعتی را کسب کنید. مهم‌ترین مزیت شرکت در این نمایشگاه شناخت و آگاهی از برند و نام و نشان تجاری کسب و کار شماست.

نمایشگاه خدمات خودرو تقویت، تزئین و…

در نمایشگاه بین‌المللی تهران، هرساله نمایشگاه خدمات خودرو تقویت، تزئین و… که بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه خدمات خودروئی است، فرصت بسیار ایده‌آل برای حضور شرکت‌های فعال در این صنعت است. لوازم جانبی، لوازم تزئینی، مواد اولیه، محصولات بهداشتی خودرو و تاسیسات و ماشین‌آلات مربوطه از موارد هستند که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند.

در این بازه زمانی شرکت‌ها و تولیدکنندگان خدمات خودرویی محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش قرار می‌دهند تا دست اندرکاران و متخصصان از نزدیک با محصولات و تجهیزات آشنا شوند تا هم فرصتی برای بازاریابی ایجاد شود و هم صاحبان صنایع تولیدی بتوانند نیازهای بازار را شناسایی کنند و فعالیت‌های بعدی خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی و هدایت نمایند.

در قسمت قبل انواع غرفه‌های که در این نمایشگاه می‌توانند حضور داشته باشند را برشمردیم که برای هر کدام به نحوی خاص و متناسب با نیازهای غرفه باید طراحی انجام شود. طراحی غرفه نمایشگاه خدمات خودرو باید به شرکت معتبر سپرده شود تا حضوری موفق در نمایشگاه داشته باشید.

طراحی غرفه  نمایشگاه خدمات خودرو:

طراحی غرفه  نمایشگاه خدمات خودرو باعث بهتر نمایش داده شدن محصولات شده که برای صاحبان صنایع و مشاغل موفقیت را به دنبال دارد. غرفه سازی باید با بهترین متریال‌ها و با جدیدترین متد روز دنیا انجام شود که نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و همکاری میان متخصصان رشته‌های مختلف است.

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی خدمات خودروئی در نمایشگاه بین‌المللی توسط شرکت‌های مختلفی انجام  می‌شود که هرکدام ساختار و شرایط مخصوص به خود را دارند. یکی از بهترین غرفه‌سازان، خاک پی خانه ایرانیان نام دارد که حضوری درخشان و فعال دارد که توانسته است طراحی و اجرای غرفه‌های متعدد را به عهده بگیرد.

شرکت خاک پی خانه ایرانیان:

این گروه غرفه سازی آماده همراهی عزیزان در انواع نمایشگاه‌ها است تا بتوانند محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند. خاک پی خانه با برنامه‌ریزی دقیق زمانی پروژه‌ها را با کیفیت بالا در موعد مقرر تحویل می‌دهد که در طراحی غرفه‌ از آیتم‌های جذاب و کاربردی استفاده می‌شود تا منجر به رضایت کارفرما گردد.

با استعلام قیمت غرفه سازی و دیدن پروژه‌های مختلف اجرا شده، صفر تا صد طراحی غرفه نمایشگاه خدمات خودرو خود را جهت حضور در نمایشگاه خدمات خودرویی به خاک پی خانه ایرانیان بسپارید تا با مدیریت هزینه و زمان، به یکی از چند شرکت برتر حاضر در نمایشگاه تبدیل شوید.

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *