نمایشگاه بورس خاک پی خانه

نمایشگاه‌ها مکانی ایده‌آل هستند که برای صنعت مالی فرصت تبلیغاتی، همکاری بنگاه به بنگاه و بازاریابی را فراهم می‌آورند. جذب مخاطبین هدف و افزایش آگاهی از برند نیز از مزایای حضور درنمایشگاه است.

شرکت خاک پی خانه ایرانیان

طراحی غرفه نمایشگاهی بورس نیاز به همکاری متخصصان مختلف در زمینه نورپردازی، دکوراتیو، نجار، آهنگر، نقشه کش و … داشته تا در کنار یکدیگر غرفه‌ای حرفه‌ای تحویل مشتری دهند. غرفه نمایشگاهی باید بتواند نیاز بازاریابی و برندینگ شرکت‌ها را پاسخگو باشد در نتیجه از متریال‌های مختلف در ساخت آن استفاده می‌شود تا با زیبایی چشمگیر و کاربردی بودن جلب توجه کند.

خاک پی خانه ایرانیان مفتخر است توانایی ساخت بهترین غرفه‌ها را در اختیار داشته باشد که تاکنون پروژه‌های بزرگ بسیاری را با موفقیت اجرا کرده است. غرفه سازی حرفه‌ای و اصولی فرصتی طلایی برای بهتر معرفی شدن شرکت کنندگان به دیگران فراهم آورده و تصویرسازی روشنی را به مخاطبان ارائه می‌دهد.
با گروه غرفه سازان خاک پی خانه ایرانیان از طریق لینک تماس با ما در نمایشگاه بین‌اللملی صنعت مالی در 16 الی 19 خرداد 1402 فرصت معرفی خود را به دیگران از دست ندهید تا به انعکاس هر چه بیشتر توانمندی‌های شرکت بپردازید.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی که شامل بورس، بانک و بیمه است به عنوان بزرگترین رویداد ایران که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی برپا می‌شود فرصت بسیار با ارزشی است تا شرکت‌های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند. همچنین شرکت‌ها می‌توانند با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و جهت گیری رشد این عرصه، فعالیت‌های بعدی و نوآوری‌های آتی خود را معرفی نمایند.

چنین رویدادی به عنوان مهم‌ترین رویداد مالی کشور در سطح منطقه شناخته شده که با مشارکت گسترده فعالان، کارشناسان و متخصصان بازار مالی مواجه شده است. از اهداف و برنامه‌های نمایشگاه صنعت مالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• بالا بردن سواد مالی
• برگزاری کارگاه‌های آموزشی
• برگزاری رویداد استار تاپ حوزه مالی
• افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و خدمات آن
• ارائه توانمندی‌های داخلی در حوزه بورس ، بانک و بیمه از طریق آموزش و فرهنگسازی
• فرآهم آوردن زمینه مناسب جهت تعاملات بین الملل با توجه به پیشرفت اخیر در حوزه مالی و استقبال سرمایه گذاران خارجی به همراه فضای مذاکرات و بازاریابی تجارت به تجارت (B2B)

با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی بورس، بانک و بیمه می‌توان در نمایشگاه صنعت مالی شرکت کرد تا به اهداف و برنامه‌های از پیش تعیین شده دست یافت. ساخت غرفه در نمایشگاه باعث بهتر دیده شدن و پیشرفت کردن می‌شود.

افراد حاضر در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه:

افراد فعال در حوزه بورس، بانک و بیمه و یا افرادی که به دنبال موقعیت مناسب برای بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری هستند، در این رویداد تخصصی حضور می‌یابند و به برقراری ارتباط با مسئولان مربوطه می‌پردازند و از غرفه‌های حاضر در این رویداد دیدن می‌کنند. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی بورس، بانک و بیمه باید طوری انجام شود که مراجعه کننده جذب داخل شده و تمایل به ارتباط و مذاکره داشته باشد.

افزایش سواد مالی و آگاهی بخشی در زمینه سرمایه گذاری در بورس، بیمه و بانک منجر به بالا بردن سطح تعاملات بین المللی صنعت مالی شده و چگونگی و روش درست سرمایه‌گذاری در بازار مالی بورس و اوراق بهادار را معرفی می‌کند. شرکت‌های فعال در حوزه مالی نیز فرصت معرفی شدن داشته و امکان توانمندسازی آن‌ها فراهم می‌شود. فرهنگ‌سازی عمومی و بالا بردن سواد مالی اقشار جامعه، ارتقای صنعت مالی کشور و بالا بردن سطح تعاملات بین شرکتی و ارتقای سطح تعاملات بین‌المللی صنعت مالی ایران از مهم‌ترین اهداف نمایشگاه است.

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی بورس، بانک و بیمه باعث بهتر دیده شدن محصولات و خدمات شده که در معرض نمایش قرار می‌گیرند و آگاهی مخاطب را بالا می‌برند. یکی از دلایل حضور برند‌ها و شرکت‌ها در نمایشگاه تخصصی صنعت مالی پیدا کردن شرکای کلیدی است که فرصت بازاریابی B2B را فراهم می‌کند. حضور در نمایشگاه مستلزم داشتن غرفه است که مشتریان بالقوه را افزایش می‌د‌هد. با حضور در نمایشگاه میزان تاثیرگذاری و آگاهی از برند افزایش یافته در نتیجه جایگاهی بهتر و بالاتر نسبت به رقبا کسب خواهد شد.

غرفه مکانی محدود در نمایشگاه بوده که می‌بایست از حداقل فضا بهترین استفاده را داشت. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی بورس، بانک و بیمه باید به طور تخصصی و جذاب انجام شود. تا بتوان در چنین فضایی دستاوردها و خدمات را به نمایش درآورد. غرفه سازی در نمایشگاه به بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان کمک کرده که فضایی برای پذیرایی از مهمانان، اعطای نمایندگی، عقد قرارداد و … فراهم می‌آورد.

در ساخت غرفه اسم، لوگو و سبک شرکت مدنظر قرار داده می‌شود تا بتوان با توجه به آن به طراحی واجرای غرفه نمایشگاهی صنعت مالی پرداخت. در ساخت غرفه از ادوات و تجهیزات مختلف استفاده می‌شود تا با بهینه سازی حداقل فضا مکانی برای پذیرایی از مهمانان، برگزاری کنفرانس و جلسات، انباری برای دپو کردن بروشورهای تبلیغاتی و لوازم پذیرایی و جایگاهی برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات فراهم آید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *