طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر

نمایشگاه بزرگ‌ترین فرصت تبلیغاتی صنعت آشپزخانه، حمام، سونا و استخر را فراهم می‌آورد تا صاحبان صنایع به عنوان مشارکت کننده حضور یافته و با مخاطبان ارتباط صمیمانه‌تری برقرار کنند. برای حضور در نمایشگاه نیازمند اجاره غرفه است. سوای مکان و متراژ غرفه، طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی از دلایل مهم حضور برندها در نمایشگاه‌ها پیدا کردن شرکای کلیدی در تجارت است که فرصت بازاریابی را فراهم می‌کند. فرصت طلایی نمایشگاه موقعیت تبلیغاتی بزرگی را فراهم می‌کند که صرفا دامنه گسترده‌ای از مخاطبین صنعت را شامل می‌شود. فرصت حضور در نمایشگاه باعث افزایش مشتریان بالقوه شده و صاحبان صنایع را در موقعیت بهتری نسبت به رقبایی که در نمایشگاه حضور ندارند، قرار می‌دهد.

بیش از صدها برند حضور یافته در نمایشگاه باعث می‌شود که میزان تاثیرگذاری و آگاهی از برند کاری پس از چند روز فرصت محدود نمایشگاه، افزایش یابد. غرفه سازی در نمایشگاه بسیار مهم است زیرا موقعیت‌ها را تبدیل به بهترین حالت نموده و منجر به سوددهی برای صاحبان صنایع می‌شود از این رو طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر بسیار مهم است.

طراحی غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر خاک پی خانه ایرانیان

نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری است که در آن شرکت کنندگان داخلی و خارجی حضور می‌یابند. نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر به مدت 4 روز از 16 خرداد 1402 برگزار می‌شود که فرصتی مناسب برای شرکت‌های این حوزه فراهم می‌آورد تا آخرین محصولات و خدمات را در معرض نمایش به هزاران بازدیدکننده قرار دهند.

برای بازرایابی بهتر و ارتقای رتبهمیان رقبا طراحی غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر به خاک پی خانه ایرانیان بسپارید تا در ذهن مراجعه کنندگان ماندگار شده و بهتر دیده شوید.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

گروه‌های حاضر در نمایشگاه

16 الی 19 خرداد 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، نمایشگاه ویژه و تخصصی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر و امثال وابسته به آن برگزار می‌شود. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر به شیوه‌ای خاص انجام می‌شود تا گروه‌های حاضر در نمایشگاه بتوانند در فرصت پیش آمده به معرفی خود بپردازند. غرفه‌هایی از گروه‌های زیر را می‌توان در نمایشگاه یافت:

گروه آشپزخانه


گروه آشپزخانه یکی از جذاب‌ترین بخش‌های نمایشگاه است که برای آن چندین غرفه در نظر گرفته شده است. در غرفه‌های مربوط به آشپزخانه اقلام مختلفی وجود دارد که مراجعه کنندگان می‌توانند آن‌ها را از نزدیک دیده و درباره آن اطلاعاتی کسب کنند. گروه آشپزخانه شامل موارد زیر است:
• آشپزخانه‌های خانگی: انواع کابینت‌ها ، روکش‌های کابینت، پیشخوان، یراق آلات و دستگیره، سینک‌های ظرفشویی و تهویه هوا، هواکش و هود، شیر آلات، لوله و اتصالات، نورپردازی، وسایل و تجهیزات تزئیناتی، صندلی، دکوراسیون آشپزخانه و …
• آشپزخانه‌های صحرایی: تمامی تجهیزات و امکانات برای برپایی آشپزخانه‌های صحرایی
• آشپزخانه‌های صنعتی: چرخ گوشت، خلال کن، سیستم‌های حرارتی و پخت غذا، تجهیزات نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی، تجهیزات سرو غذا و سلف سرویس و …

 

گروه حمام


در گروه حمام حاضر در نمایشگاه نیز می‌توان لوازم و تجهیزات مختلفی را مشاهده کرد و از نزدیک آن‌ها را مورد بررسی قرار داد که عبارتند از انواع وان، شیر دستشویی و توالت فرنگی، تجهیزات بهداشتی درون حمام، لوله، کفپوش، تجهیزات نورپردازی و روشنایی، تزیینی و دکوراسیون حمام و …

 

گروه سونا


سونا اتاقی با دمای کنترل شده برای بهره‌گیری از هوای گرم در حالت خشک و تر است که نیاز به لوازم و تجهیزاتی دارد که آن‌ها را در غرفه‌های نمایشگاه می‌توان یافت نظیر تاسیسات سونا، اتاق‌های بخار، سیستم‌های تولید بخار و حرارت، دیگ بخار‌، شیرآلات، نور پردازی و روشنایی و …

گروه استخر

تمامی تجهیزات لازم برای استخر را می‌توان از غرفه‌های متنوع حاضر در نمایشگاه یافت از جمله سکو های شیرجه، استخرهای پیش ساخته، استخر بادی، تجهیزات تصفیه و پاک سازی، تجهیزات مواد ضد عفونی، پارک آبی، سقف، لوله و اتصالات، نورپردازی و روشنایی استخ ، سولاریم، کفپوش استخر، لوازم جانبی و تجهیزات لازم در استخر و …

هدف از غرفه سازی در نمایشگاه

برگزاری دوره‌های نمایشگاه صنایع آشپزخانه، حمام، استخر و سونا باعث شده تا این صنعت در هر دوره پیشرفته‌تر از قبل شود. حضور صاحبان صنایع در این نمایشگاه نه تنها منجر به معروف و پر فروش شدن محصولات می‌شود بلکه باعث می‌شود از نیازهای جامعه آگاهی پیدا کرده و اهداف بعدی خود را بر اساس رفع نیاز مشتری تعیین کنند. نمایشگاه از جهات مختلفی با ارزش است که به ارتقای کیفیت صنعت داخلی آشپزخانه پرداخته و فعالان این صنعت را با فناوری و متدهای روز دنیا آشنا می‌کند.

غرفه‌های حاضر در نمایشگاه امکان خریدی با دید باز و متنوع برای سازندگان و خریداران از صنایع فراهم می‌آورند و مشارکت شرکت‌های داخلی و شرکت‌های خارجی را با یکدیگر افزایش می‌دهند. به وجود آمدن فضای رقابتی گسترده و بیشتر شدن تنوع تولیدات و فناوری‌ها از مزیت‌های دیگر غرفه سازی در نمایشگاه است.

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر باید طوری انجام شود که چشمگیر بوده و بتوان توجه افراد حاضر در نمایشگاه را به خود جلب کرد. شرکت‌های مختلفی هستند که در زمینه غرفه سازی فعالیت دارند اما ساخت غرفه اصولی طوری که از حداقل فضا نهایت استفاده را بتوان کرد و طراحی آن به طور کاملا منحصر به فرد انجام شود را تنها به شرکت معتبر باید سپرد. خاک پی خانه ایرانیان مفتخر است بهترین سازنده غرفه‌های نمایشگاهی بوده که تا به امروز پروژه‌های بسیاری را اجرا کرده است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *