امروزه نمایشگاه های زیادی در سطوح مختلف منطقه ای تا جهانی برگزار می شوند و به شرکت کنندگان در آن، اجازه می دهند تا خود را به نمایش بگذارند. این نمایشگاه ها فرصت مناسب و بی بدیلی است تا با صرف زمان و هزینه کم بتوانید تبلیغات گسترده ای از خود داشته باشید و به کسب و کارتان رونق چشمگیری بدهید.

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته یکی از همین نمایشگاه هاست که در تاریخ 1 تا 4 مرداد ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد؛ اگر شما هم زمینه فعالیت تان با این نمایشگاه مرتبط است، می توانید از این فرصت استفاده کنید و نوآوری ها و توانمندی های تان را با رزرو غرفه در این نمایشگاه تبلغ کنید.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

موضوعات غرفه های نمایشگاه  بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته:

در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته، غرفه ها با دسته بندی زیر فعال هستند:

• غرفه های مربوط به  انواع واگن ها

• غرفه لوکوموتیو برقی و دیزلی

• غرفه واگن‌های نیرومحرکه

• غرفه واگن مولد، واگن مانوری

• غرفه شرکت های حمل و نقل ریلی

• غرفه واگن های باری

• غرفه قطعات مصرفی واگن ها

• غرفه شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش

• غرفه شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری

• غرفه شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه ای

نکات طراحی و اجرا  غرفه  بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته

آنچه پس از رزرو غرفه اهمیت دارد و شاید از آن مهم تر نیز باشد، نحوه حضور و غرفه سازی شما در نمایشگاه خواهد بود؛ زیرا همان گونه که این حضور می تواند تاثیر مثبت در پیشرفت تان داشته باشد؛ به همان اندازه با عدم رعایت نکات کلیدی و حرفه ای، می تواند تاثیر عکس داشته و تصویر منفی از شما  را در بازدید کنندگان از غرفه تان ایجاد کند. نکات زیر را در طراحی غرفه تان در نظر بگیرید.

دقت در ایجاد  تناسب بین طراحی غرفه با حرفه موردنظر

طراحی و دکوراسیون غرفه شما مهم ترین عامل پیشرفت تان است. متناسب با نوع محصول و کسب و کارتان، فضای غرفه تان را طراحی کنید؛ به عنوان نمونه اگر طراحی و اجرا  غرفه  بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته به سبک کافه ای انجام شود؛ قطعا موفقیت چندانی در جذب مشتریان در انتظارتان نیست.  از دیده شدن به عنوان یک آماتور خودداری کنید و سعی کنید مخاطبان هدف خود را درک کنید تا بتوانید غرفه نمایشگاهی ایجاد کنید که با تصورات آنها مطابقت کافی را داشته باشد.

زمان را در نظر بگیرید.

برای آمادگی در نمایشگاهی که یک ماه دیگر برگزار می‌شود؛ ممکن است تصور کنید وقت زیادی دارید؛ اما روزها به سرعت می‌گذرند. شما باید برنامه ریزی گسترده و واقع بینانه ای داشته باشید و از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببرید. کارهای خود را به موقع انجام دهید؛ چون برای شما و بازدیدکنندگان از غرفه تان، هیچ چیز بدتر و آزاردهنده تر از یک شروع پر استرس نیست.

در انتخاب کارمندان حاضر در غرفه دقت کنید.

کارمندان فاقد صلاحیت در غرفه نمایشگاهی شما، قطعا موفقیت شما را به خطر می اندازند. باید تیم خود را به شیوه ای حرفه ای تشکیل دهید. در انتخاب کارمندان مناسب، موارد زیر را در نظر بگیرید:

• از فروشندگان برتر خود استفاده کنید.

• مهارت های ارتباطی و اشتیاق برای ادامه گفتگو با بازدیدکنندگان ضروری است و برخی افراد بهتر از دیگران عمل می کنند.

• آراستگی ظاهری مناسب افراد حاضر در غرفه نیز تاثیر زیادی در جلب مشتری خواهد داشت.

• یک یا چند روز کار در نمایشگاه انرژی زیادی می خواهد. کدام کارکنان ظرفیت دارند و شاداب و با انگیزه باقی می مانند؟ آن افراد می توانند تفاوت ایجاد کنند.

زیاده گویی نکنید

یکی از مشکلاتی که بازدیدکنندگان از نمایشگاه با آن مواجه هستند این است که در غرفه ها با حجم عظیمی از اطلاعات و نوشته ها مواجه می شوند که شاید در زمان بازدید از حوصله آنها خارج باشد. شما برای داشتن غرفه ای موفق، باید از آیتم های گویا مانند تصاویر واضح با یک نوشته کوتاه و مختصر، ارائه کلیپ های کوتاه، نمایش نمونه کارهای تان با ابعاد کوچک و ماکت مانند استفاده کنید.

هدیه ای کوچک برای بازدیدکنندگان در نظر بگیرید

هدایا به عنوان یکی از ایده های کلاسیک برندسازی نمایشگاهی بسیار موثر است. هیچ شرکت کننده ای به چیزهای رایگان نه نمی گوید. این هدایا می توانند به عنوان یک تبلیغ طولانی مدت برای شما کار کنند؛ به عنوان نمونه یک خودکار با هک لوگوی شرکت تان بر روی آن می تواند مدت ها همراه افراد باشد و کسب و کار شرکت تان را تبلیغ نماید. برگزاری مسابقات نیز برای اهداء جوایز گرانبهاتر می تواند بسیار کمک کننده بوده و برای بازدیدکنندگان خاطره ساز باشد.

خاک پی خانه ایرانیان، بهترین شرکت در زمینه طراحی و اجرا  غرفه  بین المللی حمل و نقل ریلی

همان گونه که دیدید، غرفه سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بدون استفاده از تجارب متخصصان شاید نتوانید به اندازه کافی خود را تبلیغ کنید. خاک پی خانه ایرانیان، یک شرکت فعال و موفق در زمینه دکوراسیون، طراحی داخلی و غرفه سازی می باشد که تاکنون پروژه های زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

غرفه سازی در زمینه های مختلف با استفاده از تجهیزات جدید و با بهره گیری از نیروهای توانمند توسط خاک پی خانه ایرانیان می تواند تضمین کننده موفقیت شما در طراحی و اجرا  غرفه  بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته باشد.

خاک پی خانه ایرانیان برای طراحی غرفه شما، پس از برگزاری یک یا چند جلسه شناخت، با فعالیت ها و نقاط قوت تان آشنا خواهد شد و پس از آن با بهره گیری از ایده هایی مطلوب، شما را در مثبت و جذاب دیده شدن هر چه بیشتر در نمایشگاه کمک خواهد کرد.

خاک پی خانه ایرانیان با داشتن کادری مجرب و متخصص، قادر خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن، با داشتن تجهیزات کامل شامل مبلمان لوکس متناسب با حرفه شما، لوازم صوتی و تصویری، تجهیزات پذیرایی و تشریفاتی، ویترین جذاب و نورپردازی مناسب، با هدف کسب موفقیت در حرفه و کارتان همراه شما باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *