نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته یکی از نمایشگاههای مهم برای صنعت غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته است که آخرین محصولات و دستاوردهای صنعتی را ارائه می‌دهد. مراجعه کنندگان به نمایشگاه فرصت خوبی را برای سرمایه گذاری فراهم آورده و منجر به سوددهی می‌شوند از این رو طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات بسیار مهم است.

طراحی و اجرا انواع غرفه های نمایشگاهی با خاک پی خانه ایرانیان

خاک پی خانه ایرانیان شرکت برتر و مطرحی است که تاکنون چندین پروژه موفق فروشگاهی، بازسازی، طراحی داخلی و غرفه سازی را انجام داده است. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه صنایع کشاورزی نیز توسط تیم خاک پی خانه ایرانیان انجام خواهد شد تا شرکت‌ها حضوری موفق و درخشان در میان رقبا داشته باشند.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

آگروفود


آگروفود به معنای مواد غذایی و کشاورزی بوده که مرتبط با صنعت کشاورزی و صنایع غذایی است. نمایشگاه آگروفود، یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها است که محل برخورد خریداران و فروشندگان بوده و نقطه تلاقی عرضه و تقاضا در سطح بین‌المللی به شمار می‌رود.
نمایشگاه اگروفود به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی سالانه در کشورهای مختلف برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان می‌توانند محصولات خود را عرضه نموده و با شرکت‌های مرتبط با این صنعت آشنا شوند. بخش‌های مختلف نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته عبارتند از:
• کشاورزی (Agro)
کود، بذر، سموم دفع آفات، ماشین آلات کشاورزی، لوازم و تجهیزات گلخانه‌ای، ابزارآلات باغبانی و گل‌کاری، سیستم‌های آبیاری و …
• مواد اولیه صنعت غذا (Food Ingredients)
مواد خام اولیه غذایی، نوشیدنی و افزودنی‌ها، امولسیون کننده و پایدارکننده، کف ساز، صمغ، شیرین کننده و نگهدارنده و …
• ماشین آلات صنایع غذایی (Food Tech)
ماشین آلات خطوط تولید، تجهیزات آشپزخانه صنعتی، شوینده و ضدعفونی کننده خط تولید، دستگاه بسته‌بندی و ماشین آلات خانگی و …
• نان و قنادی (Bakery and Confectionary)
نان، محصولات غلات، محصولات قنادی و شیرینی‌جات و مواد و تجهیزات قنادی و شیرینی‌پزی و …
• پذیرایی و تشریفات (Food Hospitality)
شرکت‌های ارائه دهنده انواع نوشیدنی و دسر، انواع غذاهای آماده، شیرینی و شکلات، ظروف یکبار مصرف و کالاها و خدمات پذیرایی و مهمانداری و …
نمایشگاه آگروفود ایران مهم‌ترین نمایشگاه‌ صنایع غذایی و کشاورزی است که هر سال برگزار می‌شود و فرصتی بی‌نظیر برای ارتباط و همکاری با کشاورزان، تولیدکنندگان، و صنایع غذایی در داخل و خارج کشور فراهم می‌آورد. با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات می‌توان فرصت‌های رشد و پیشرفت را به دست آورد.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات

شرکت‌های صنایع غذایی، تجهیزات کشاورزی، نهاده‌های دام و طیور، تکنولوژی‌های کشاورزی، محصولات باغبانی و … در نمایشگاه آگروفود حضور دارند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند، با سایر تولیدکنندگان و شرکت‌ها در ارتباط و تعامل باشند تا بتوانند بازاریابی کنند. از سویی دیگر برای بازدیدکنندگان فرصتی منحصر به فرد برای آشنایی با تولیدات کشور در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی فراهم می‌شود.

برای حضور در نمایشگاه می‌بایست غرفه‌ای را اجاره کرد. با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات می‌توان در متراژ تعیین شده در سالن‌های مختلف، محصولات خود را به نمایش گذاشت. آگروفود بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه از نظر وسعت و تنوع گروه‎های کالایی است که در سالن‌های مجزا و فضای باز برگزار می‌شود بنابراین با داشتن غرفه می‌توان حضور فعال خود را اعلام کرد.

غرفه سازی با خاک پی خانه ایرانیان

شرکت‌های موفق برای کسب اعتبار بیشتر و به چالش کشیدن موقعیت‌ها در نمایشگاه حضور می‌یابند.‌ برای برندینگ و تبلیغات، کسب بازارهای جدید، آشنایی بازدیدکنندگان با فرایند تولید و محصولات، نمایش و ارائه فناوری‌های روز نیاز است غرفه‌ای به صاحبان صنعت و مشاغل اختصاص یابد. غرفه در متراژهای محدود و در زمانی مشخص برپا می‌شود که نیاز به چیدمان و ساخت ویژه دارد.

گروه خاک پی خانه ایرانیان، جزو موفق‌ترین غرفه سازان در ایران بوده که طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات را بر عهده دارد. گروه خاک پی خانه برای غرفه سازی ابتدا مساحت و چهار طرف فضا را در نظر گرفته سپس دکوراسیون را متناسب با محصولات، خدمات و لوگو طراحی می‌نماید. با انتخاب میز و صندلی مناسب و تناسب هارمونی رنگ‌ها فرایند غرفه سازی آغاز می‌شود.

غرفه سازی نیاز به همکاری و هماهنگی متخصصان رشته‌های مختلف دارد که گروه خاک پی خانه ایرانیان با توجه به مهارت‌ها و تجارب کسب شده در بازه زمانی معین خدمات غرفه سازی را با استفاده از بهترین متریال و ابزارآلات انجام داده که هزینه نهایی کار کاملا به صرفه و مناسب است.

 شرکت خاک پی خانه ایرانیان

نمایشگاه آگروفود بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی است که به عنوان فرصت طلایی برای ارتقای صنعت کشاورزی و توسعه صنعت غذایی شناخته شده است. نمایشگاه اگروفود پل ارتباطی بین صنایع کشاورزی و غذایی بوده که با ارائه آخرین دستاوردهای صنعتی زمانی برای ارتباط و همکاری با سایر شرکت‌ها، توسعه کسب و کار و ترویج صادرات و در سطح جهانی فراهم می‌آورد. هر ساله تعداد زیادی از شرکت‌هایی که در صنایع غذایی، کشاورزی، صنایع وابسته و ماشین آلات فعالیت دارند در این رویداد شرکت می‌کنند.

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات باید خاص و چشمگیر بوده تا توجه مراجعه کنندگان را جلب نماید که صاحبان کسب و کار بتوانند محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند. تیم غرفه سازان خاک پی خانه ایرانیان با ساخت غرفه‌های بی نظیر با بالاترین کیفیت،

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *