نمایشگاه کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته یکی از نمایشگاههای مهم برای صنعت غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته است که آخرین محصولات و دستاوردهای صنعتی را ارائه می‌دهد. مراجعه کنندگان به نمایشگاه فرصت خوبی را برای سرمایه گذاری فراهم آورده و منجر به سوددهی می‌شوند از این رو طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات بسیار مهم است.

خاک پی خانه ایرانیان شرکت برتر و مطرحی است که تاکنون چندین پروژه موفق فروشگاهی، بازسازی، طراحی داخلی و غرفه سازی را انجام داده است. طراحی   غرفه  توسط تیم خاک پی خانه ایرانیان انجام خواهد شد تا شرکت‌ها حضوری موفق و درخشان در میان رقبا داشته باشند.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

آگروفود


آگروفود به معنای مواد غذایی و کشاورزی بوده که مرتبط با صنعت کشاورزی و صنایع غذایی است. نمایشگاه آگروفود، یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها است که محل برخورد خریداران و فروشندگان بوده و نقطه تلاقی عرضه و تقاضا در سطح بین‌المللی به شمار می‌رود.
نمایشگاه اگروفود به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی سالانه در کشورهای مختلف برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان می‌توانند محصولات خود را عرضه نموده و با شرکت‌های مرتبط با این صنعت آشنا شوند. بخش‌های مختلف نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته عبارتند از:
• کشاورزی (Agro)
کود، بذر، سموم دفع آفات، ماشین آلات کشاورزی، لوازم و تجهیزات گلخانه‌ای، ابزارآلات باغبانی و گل‌کاری، سیستم‌های آبیاری و …
• مواد اولیه صنعت غذا (Food Ingredients)
مواد خام اولیه غذایی، نوشیدنی و افزودنی‌ها، امولسیون کننده و پایدارکننده، کف ساز، صمغ، شیرین کننده و نگهدارنده و …
• ماشین آلات صنایع غذایی (Food Tech)
ماشین آلات خطوط تولید، تجهیزات آشپزخانه صنعتی، شوینده و ضدعفونی کننده خط تولید، دستگاه بسته‌بندی و ماشین آلات خانگی و …
• نان و قنادی (Bakery and Confectionary)
نان، محصولات غلات، محصولات قنادی و شیرینی‌جات و مواد و تجهیزات قنادی و شیرینی‌پزی و …
• پذیرایی و تشریفات (Food Hospitality)
شرکت‌های ارائه دهنده انواع نوشیدنی و دسر، انواع غذاهای آماده، شیرینی و شکلات، ظروف یکبار مصرف و کالاها و خدمات پذیرایی و مهمانداری و …
نمایشگاه آگروفود ایران مهم‌ترین نمایشگاه‌ صنایع غذایی و کشاورزی است که هر سال برگزار می‌شود و فرصتی بی‌نظیر برای ارتباط و همکاری با کشاورزان، تولیدکنندگان، و صنایع غذایی در داخل و خارج کشور فراهم می‌آورد. با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات می‌توان فرصت‌های رشد و پیشرفت را به دست آورد.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه کشاورزی

شرکت‌های صنایع غذایی، تجهیزات کشاورزی، نهاده‌های دام و طیور، تکنولوژی‌های کشاورزی، محصولات باغبانی و … در نمایشگاه آگروفود حضور دارند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند، با سایر تولیدکنندگان و شرکت‌ها در ارتباط و تعامل باشند تا بتوانند بازاریابی کنند. از سویی دیگر برای بازدیدکنندگان فرصتی منحصر به فرد برای آشنایی با تولیدات کشور در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی فراهم می‌شود.

برای حضور در نمایشگاه می‌بایست غرفه‌ای را اجاره کرد. با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات می‌توان در متراژ تعیین شده در سالن‌های مختلف، محصولات خود را به نمایش گذاشت. آگروفود بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه از نظر وسعت و تنوع گروه‎های کالایی است که در سالن‌های مجزا و فضای باز برگزار می‌شود بنابراین با داشتن غرفه می‌توان حضور فعال خود را اعلام کرد.

غرفه سازی با خاک پی خانه ایرانیان

شرکت‌های موفق برای کسب اعتبار بیشتر و به چالش کشیدن موقعیت‌ها در نمایشگاه حضور می‌یابند.‌ برای برندینگ و تبلیغات، کسب بازارهای جدید، آشنایی بازدیدکنندگان با فرایند تولید و محصولات، نمایش و ارائه فناوری‌های روز نیاز است غرفه‌ای به صاحبان صنعت و مشاغل اختصاص یابد. غرفه در متراژهای محدود و در زمانی مشخص برپا می‌شود که نیاز به چیدمان و ساخت ویژه دارد.

گروه خاک پی خانه ایرانیان، جزو موفق‌ترین غرفه سازان در ایران بوده که طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات را بر عهده دارد. گروه خاک پی خانه برای غرفه سازی ابتدا مساحت و چهار طرف فضا را در نظر گرفته سپس دکوراسیون را متناسب با محصولات، خدمات و لوگو طراحی می‌نماید. با انتخاب میز و صندلی مناسب و تناسب هارمونی رنگ‌ها فرایند غرفه سازی آغاز می‌شود.

غرفه سازی نیاز به همکاری و هماهنگی متخصصان رشته‌های مختلف دارد که گروه خاک پی خانه ایرانیان با توجه به مهارت‌ها و تجارب کسب شده در بازه زمانی معین خدمات غرفه سازی را با استفاده از بهترین متریال و ابزارآلات انجام داده که هزینه نهایی کار کاملا به صرفه و مناسب است.

 شرکت خاک پی خانه ایرانیان

نمایشگاه آگروفود بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی است که به عنوان فرصت طلایی برای ارتقای صنعت کشاورزی و توسعه صنعت غذایی شناخته شده است. نمایشگاه اگروفود پل ارتباطی بین صنایع کشاورزی و غذایی بوده که با ارائه آخرین دستاوردهای صنعتی زمانی برای ارتباط و همکاری با سایر شرکت‌ها، توسعه کسب و کار و ترویج صادرات و در سطح جهانی فراهم می‌آورد. هر ساله تعداد زیادی از شرکت‌هایی که در صنایع غذایی، کشاورزی، صنایع وابسته و ماشین آلات فعالیت دارند در این رویداد شرکت می‌کنند.

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *