اجرا و طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس خاک پی خانه ایرانیان

نمایشگاه اپکس با اهدافی همچون فرهنگ سازی و ایجاد تبادل افکار بدیع و ایجاد الگوی بهینه، افزایش سطح فعالیت های تجاری، سرمایه گذاری و درآمد زایی، پیوند تکنولوژی و اپلیکیشن های کاربردی، بسترسازی لازم به جهت ارائه حداکثری ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های داخلی و اشتغال زایی و رشد همکاری های ملی و بین المللی برگزار می شود.

شرکت خاک پی خانه ایرانیان

هنگام طراحی غرفه نمایشگاهی موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. می‌ توانید برخی از این پیشنهادات یا برخی از طرح ‌های سفارشی گروه طراحی غرفه در شرکت خاک پی خانه را امتحان کنید و تأثیری ماندگار بر بازدید کنندگان غرفه خود داشته باشید.

شرکت خاک پی خانه، یکی از شرکت های حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی است که می توانید اجرا و طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس (APPEX 2022 exhibition )، با کارشناسان متخصص و با تجربه این تیم صحبت کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید.

مشاوره رایگان :

02126401255

02126401272

چگونه یک غرفه عالی در نمایشگاه اپکس داشته باشیم؟

طراحی غرفه از همیشه پیشرفته تر شده و رقابت در این زمینه در حال افزایش است و اگر می خواهید اجرا و طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس را به عالی ترین شکل ممکن انجام دهید و مطمئن شوید که کسب و کارتان به خوبی دیده می شود، باید راهی برای جذب بازدیدکنندگان به نمایشگاه بیابید.
بنابراین این نکات را دنبال کنید تا بهترین اجرا و طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس را داشته باشید:

طراحی علامت و تابلو مناسب برای غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه های تجاری، خلاقیت و انعطاف پذیری بی حد و حصر را با تابلوها و علامت های مختلف، امکان پذیر می کنند. با استفاده از هر نوع متریالی، می توانید تابلویی با هر اندازه یا شکلی که با غرفه نمایشگاهی شما تناسب دارد، ایجاد کنید. به این ترتیب، می ‌توانید از یک تابلوی غول ‌پیکر که از همه جهات و زوایا قابل مشاهده است و آویزان کردن آن در بالای غرفه، تمام توجهات را به سمت غرفه خود جلب کنید

شرکت خاک پی خانه بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون داخلی می باشد چراکه با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید بهترین دکوراسیون را از خاک پی خانه درخواست کنید. برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان :

02126401255

02126401272

همچنین می ‌توانید تابلوهای ایستاده برای قسمت ورودی و یا اطراف غرفه را نیز در نظر بگیرید. در این شرایط لازم است که مطمئن شوید که پیام شما واضح است و علامت یا تابلو مورد نظر، به طور یکپارچه با سایر قسمت های طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس، ادغام می شود.

 اجرا و طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس به شکل تعاملی

اقداماتی مانند استفاده از صفحه نمایش های لمسی تعاملی، هدایای کوچک توسط میزبان از طریق بازی ها و ابزارهای دیگر و نمایش محصولی که در نمایشگر نمایش داده می شود، باعث می شود افراد مدت بیشتری در غرفه شما بمانند و از جلسات تعاملی لذت ببرند. برای آشنایی با طراحی غرفه در نمایشگاه متافو این مقاله را بخوانید .

بیشتر بخوانید : طراحی دفتر اداری مدرن و مینیمال

گرافیک طراحی غرفه  نمایشگاهی

بسیاری از کارشناسان طراحی غرفه ، این مورد را مهمترین جنبه طراحی غرفه می دانند. گرافیک با تاثیر بالا در جلب توجه مخاطب و جلب ترافیک به سمت غرفه شما تفاوت ایجاد می کند و باعث می شود تا غرفه شما شکل و ظاهری کاملا متفاوت و خاص داشته باشد.

گرافیک طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس

استفاده از رنگ های قابل توجه برای طراحی غرفه

در حالی که توصیه می ‌شود رنگ ‌های انتخابی با سایر قسمت های طراحی غرفه مطابقت داشته باشند، اما لازم است این رنگ ها به اندازه کافی روشن باشند تا به چشم بیایند. رنگ ‌های خنثی یا کم رنگ، باعث می ‌شوند غرفه شما در پس ‌زمینه محو شود. اگر طرح رنگ آمیزی شما دارای رنگ های روشن نیست، به ترکیب بافت های جالب یا سطوح فلزی فکر کنید.

نورپردازی مناسب برای طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس

اهمیت نورپردازی خوب در طراحی غرفه برای هیچ کسی پوشیده نیست. درست مانند اینکه نور خوب، ویژگی های دکوراسیون خانه را برجسته می کند، همین امر را می توان در مورد غرفه نمایشگاهی که از نورپردازی به روش های منحصر به فرد و خلاقانه استفاده می کند نیز بیان کرد.

در واقع، نورپردازی خوب به بازدید کنندگان شما این امکان را می دهد که نه تنها به گرافیک مورد استفاده در طراحی غرفه توجه کنند، بلکه بخش های ضروری نمایشگاه مانند مواد تبلیغاتی و نمایش محصولات را نیز روشن می کند.

بیشتر بخوانید : چیدمان و دکوراسیون مینیمال اتاق خواب

طراحی مناسب برای کفپوش غرفه در نمایشگاه APPEX 2022

این قسمت نیز یکی دیگر از بخش ‌های ضروری طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس و هر نمایشگاه تجاری دیگر است، اما اغلب نادیده گرفته می ‌شود. کفپوش خوب حسی جذاب به غرفه می دهد و در عین حال راحتی را برای کسانی که در غرفه ایستاده اند فراهم می کند.

با این وجود، شما باید از کفپوش یا موکت عمومی رویداد اجتناب کنید زیرا نه تنها خسته کننده می شود بلکه ممکن است با طراحی غرفه شما نیز تضاد داشته باشد. به همین دلیل است که باید به سراغ کفپوش های سفارشی بروید تا مکمل طراحی غرفه بوده و همچنین باعث ایجاد راحتی برای کسانی که داخل غرفه هستند، شود. برای آموزش طراحی غرفه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید .

مشاوره رایگان :

02126401255

02126401272

استفاده از چند رسانه درون غرفه نمایشگاه اپکس

یکی از بهترین راه ‌ها برای افزایش تجربه شرکت ‌کنندگان، استفاده از عناصر چند رسانه ‌ای شنیداری و دیداری در داخل غرفه است. استفاده از چند رسانه‌ در طراحی غرفه در نمایشگاه اپکس کمک می ‌کند تا فضا را تنظیم کنید و در عین حال در برقراری ارتباط بهتر پیام ‌های غرفه با بازدیدکنندگان نیز کمک کننده است.

استفاده از چند رسانه درون غرفه نمایشگاه اپکس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *