روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد تا صاحبان مشاغل بتوانند در دنیای رقابتی دوام آورده و خود را به تعداد بیشتری از افراد بشناسانند. یکی از این راه‌ها حضور در نمایشگاه است. نمایشگاه فرصتی محدود و چند روزه برای معرفی محصول و خدمات است که در آن غرفه‌های زیادی وجود دارد. اگر طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی جذاب انجام شود قطعا می‌توان مشتریان زیادی را جذب کرد.

خاک پی خانه ایرانیان شرکت برتر و مطرحی است که تاکنون چندین پروژه موفق فروشگاهی، بازسازی، طراحی  غرفه  را انجام داده است. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه تجهیزات ورزشی نیز توسط تیم خاک پی خانه ایرانیان انجام خواهد شد تا شرکت‌ها حضوری موفق و درخشان در میان رقبا داشته باشند.

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

تجهیزات ورزشی

هر روزه تعداد بیشتری از محصولات و تجهیزات ورزشی به بازار معرفی می‌شوند. هر کدام از این تجهیزات ویژگی‌های خاص خود را داشته که آن را از سایر متمایز کرده و خدمات و امکانات بیشتری را ارائه می‌دهند. برای اینکه بتوان تجهیزات را به صاحبان مشاغل معرفی کرد می‌توان از تبلیغات، بروشور و … استفاده کرد که یکی از بهترین راه‌ها حضور در نمایشگاه است. در نمایشگاه به صاحبان صنایع و مشاغل غرفه تعلق می‌گیرد. غرفه فضایی است که در آن می‌توان خدمات و محصولات را به دیگران معرفی کرد، به فروش رساند و حتی شرکای جدید پیدا کرد.
طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی از مهم‌ترین کارهایی است که هنگام حضور در نمایشگاه باید به آن توجه کرد. هرچقدر طراحی جذاب‌تر و اصولی‌تر باشد و اجرای آن به موقع و دقیق مطابق برنامه زمانی انجام شود تاثیر بیشتری در بازاریابی و حضور موفق در نمایشگاه در میان سایر رقبا دارد.

غرفه سازی

طراحی و اجرای غرفه‌ها در چارچوب قوانین نمایشگاه انجام می‌گیرد. در هر نمایشگاه چند متر از فضا در اختیار صاحبان صنایع و مشاغل قرار می‌گیرد تا بتوانند کسب و کار خود را گسترش دهند. از آنجایی که فرصت برگزاری نمایشگاه محدود است می‌بایست از حداقل فرصت زمانی استفاده کرد تا بیشترین بهره‌وری را کسب کرد. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی باید طوری باشد که:
• در همان نگاه اول جلب توجه کند
• مشتری را راغب به مراجعه حضوری جهت کسب اطلاعات بیشتر نماید
• ساختار و طراحی آن یادآور برند تجهیزات بوده و با آن همخوانی داشته باشد
• فضایی آزادانه و آسان جهت رفت و آمد برای برقراری هرچه بیشتر تعامل و ارتباطات داشته باشد

نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

در نمایشگاه بین‌المللی تهران،هرساله نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی برپا خواهد شد که بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه تجهیزات ورزشی بوده که فرصت بسیار ایده‌آل برای حضور شرکت‌های فعال در این صنعت است. پوشاک ورزشی، مکمل‌های غذایی، تجهیزات بدنسازی و ورزشی از محصولاتی هستند که به نمایش گذاشته می‌شوند و به جز ایران کشورهای مختلف نظیر آلمان، ایتالیا، لهستان، مجارستان و اسپانیا حضور دارند.
در این بازه زمانی شرکت‌ها و تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی دستاوردها و محصولات خود را در معرض نمایش قرار می‌دهند تا دست اندرکاران و متخصصان از نزدیک با محصولات و تجهیزات آشنا شوند تا هم فرصتی برای بازاریابی فراهم شود و هم اینکه صاحبان صنایع بتوانند نیازها را شناسایی کرده و فعالیت‌های بعدی خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی و هدایت نمایند.
غرفه‌های متعدد لوازم و تجهیزات پزشکی – ورزشی، دارویی و پرتئینی، لوازم و تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام، لوازم اسکی و اسکیت، کفپوش‌های ورزشی، تو و توپ ورزشی، نشریات و کتب ورزشی، تجهیزات پینتبال، تشک‌های کشتی، طبی و بادی و … در نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران حضور دارند که هر کدام به نحوی خاص و متناسب با نیازها طراحی شده‌اند. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی باید به شرکت معتبر سپرده شود تا حضوری موفق در نمایشگاه داشت.

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی جذاب و زیبا در نمایشگاه بین‌المللی تهران باعث بهتر نمایش داده شدن محصولات شده که برای صاحبان صنایع و مشاغل موفقیت را به دنبال دارد. غرفه سازی باید با بهترین متریال‌ها و با جدیدترین متد روز دنیا انجام شود که نیازمند برنامه ریزی دقیق و همکاری میان متخصصان رشته‌های مختلف است.
طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی در نمایشگاه بین‌المللی توسط شرکت‌های مختلف انجام شده است که هرکدام ساختار مخصوص خود را دارند. یکی از بهترین غرفه‌سازان، خاک پی خانه ایرانیان نام دارد که حضوری درخشان و فعال داشته که طراحی و اجرای غرفه‌های متعدد را به عهده گرفته است.

 شرکت خاک پی خانه ایرانیان

گروه غرفه سازان خاک پی خانه ایرانیان آماده همراهی عزیزان در نمایشگاه بین‌المللی تهران است تا محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند. خاک پی خانه با برنامه ریزی دقیق زمانی پروژه‌ها را با کیفیت بالا در موعد مقرر تحویل می‌دهد که در طراحی غرفه‌ها از آیتم‌های جذاب و کاربردی استفاده می‌کند تا منجر به رضایت کارفرما شود.
با استعلام قیمت غرفه سازی و دیدن پروژه‌های مختلف اجرا شده، صفر تا صد غرفه سازی خود را جهت حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران به خاک پی خانه ایرانیان بسپارید تا با مدیریت هزینه و زمان، به یکی از چند شرکت برتر حاضر در نمایشگاه شوید.

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *