طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید

طراحی و دیزاین یک غرفه نمایشگاهی جذاب برای کسب و کارهایی که خواهان خلق و ایجاد یک اثر ماندگار از کسب و کار خود و ارتقای فروششان هستند، بسیار مهم است. طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید جذاب و استراتژیک می‌تواند باعث جلب توجه مدیران و سرمایه‌گذاران زیادی شود، در ضمن باعث انتقال ارزش‌های برند شما هم در مقابل رقبا گردد.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاه می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

راهنمای طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید بصورت اصولی

در این بخش به اصول دیزاین غرفه نمایشگاهی مراکز خرید جذاب و خیره کننده اشاره می‌کنیم. شما با اجرایی کردن موارد ذیل می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین غرفه نمایشگاهی را برای برند خود و بازدیدکنندگان‌تان خلق کنید.

اهداف کسب و کارتان را درک کنید.

قبل از آغاز طراحی غرفه خود حتما اهدافی برای نوع برگزاری غرفه نمایشگاهی‌تان را به وضوح برای خود مشخص کنید. سپس متناسب با آن اهداف و ارزش‌ها اقدام به طراحی و دیزاین غرفه نمایید. سعی کنید مواردی همچون ارائه نام برند تجاری خود، نمایش محصولات یا خدمات و تقویت روابط فعلی با رقبا و مشتریان را در بین استراتژی‌های خود بگنجانید. حتما از طراحان و بازاریاب‌ها این حوزه مشورت و راهنمایی بگیرید.

مخاطبان هدف خود را مشخص کنید.

Exhibition stand design of shopping mallsیکی از اصول مهم طراحی غرفه نمایشگاهی انتخاب و در نظر گرفتن مخاطبین هدف شما است. درک این موضوع که چه مواردی نظر مخاطبین هدف شما را جلب می‌کنند می‌تواند ایده‌های جالبی به شما دهد. پس قبل از دیزاین غرفه به بررسی و تحقیق در رابطه با بازار هدفتان همچون ترجیحات و نیازهای مخاطبین هدف خود بپردازید.

بودجه‌ای مشخص برای خود تعیین نمایید.

در نظر داشتن بودجه‌ای با میزان معین و  تعیین منابع لازم برای طراحی غرفه نمایشگاهی بسیار ضروری است. مواردی همچون هزینه ساخت غرفه، نوع گرافیک و طراحی استفاده شده، فناوری‌هایی که خواهان استفاده از آنها در غرفه هستید، تدارکات لازم و تعداد پرسنل مورد نیاز باید در نظر گرفته شوند. برنامه ریزی دقیق قبل از طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید جز مراحل کلیدی دیزاین است.

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید، می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

غرفه نمایشگاهی را متناسب با کسب و کارتان انتخاب کنید.

با توجه به اهداف، بودجه، فضای موجود و قوانین نمایشگاه، غرفه مدنظرتان را برای نمایش انتخاب کنید. به موضوعاتی همچون اینکه چه نوع پایه‌هایی را می‌توان در غرفه استفاده کرد یا چه طرح و لوگویی بر دیوارها اجرایی است را با توجه به سایز، لوکیشن و نورپردازی غرفه تعیین نمایید.غرفه نمایشگاهی

غرفه‌ای با مفهوم و معنا خلق نمایید.

اگر دوست دارید نظر مشتریان و سرمایه گذاران خود را جلب کنید حتما مفهوم و معنایی برای غرفه جذاب خود ایجاد کنید. بدین صورت نه تنها فروش خود را افزایش می‌دهید بلکه یک تجربه جالب و جذاب خلق می‌کنید. به همین منظور حتما از عناصر تعاملی، نمایشگرهای نوآورانه و تکنیک‌های داستان‌گویی جذاب با هدف جلب نظر مخاطبین خود بهره ببرید.

از تکنولوژی و فناوری استفاده کنید.

به کارگیری فناوری و تکنولوژی برای افزایش تاثیرگذاری بر مخاطب نقش کلیدی و اساسی در طراحی غرفه نمایشگاهی دارد. حتما از نمایشگرهای تعاملی، صفحه نمایش لمسی، تجربیات واقعیت مجازی یا عناصری نظیر هوش مصنوعی و واقعیت افزوده با هدف جذب بازدیدکنندگان خود استفاده کنید. شما با اجراسازی فناوری‌های روز دنیا در طراحی غرفه می‌توانید سریعتر و راحت‌تر مفاهیم و معنای مدنظرتان را با روشی خلاقانه با بازدیدکنندگانتان به اشتراک بگذارید.

از طرح‌های گرافیکی موثر و زیبا بهره ببرید.

حتما قبل از طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید به اینکه از چه نوع تابلو و آثار گرافیکی می‌خواهید استفاده کنید توجه نمایید. فراموش نکنید جذابیت بصری غرفه شما بسیار مهم است. علاوه بر این طرح‌های مورد استفاده در غرفه شما  پیام‌‌های ضروری خاصی را به مخاطبین شما انتقال می‌دهند. از زوایای مختلف به آثار بصری غرفه خود همچون لوگو، فونت‌های استفاده شده، نوع استندها و تابلوهای منتخب توجه کنید.

در صورتی که اثر هنری استفاده شده موردپسندتان نبود یا خواهان تغییر آن از پایه و به صورت اصولی بودید می‌توانید آن قسمت دیزاین غرفه خود را تغییر دهید.طراحی غرفه نمایشگاهی

یک دیزاین و طراحی جالب و خلاقانه داشته باشید!

از عوامل مهم دیگری که باید حین دیزاین غرفه نمایشگاهی مراکز خرید مدنظر داشت نوع و جریان چیدمان غرفه است. در واقع غرفه باید به گونه‌ای چیده شود که بخش‌های مختلف با هم در هارمونی باشند تا بتوانند جریان بصری جذابی خلق کنند. بخش‌های مختلفی از غرفه را به نمایش محصولات، خدمات و گپ و گفت با مخاطبین خود اختصاص دهید. فضایی را برای پرسنل و استراحت آنها و بخش دیگری را برای بازدیدکنندگان در نظر بگیرید.

به نور و رنگ غرفه خود توجه نمایید!

نورپردازی  و رنگ استفاده شده در غرفه تاثیر زیادی بر فضای کلی و حال و هوای مکان منتخب شما دارند.  سعی کنید از نورپردازی به صورت استراتژیک با هدف برجسته کردن عناصر کلیدی موجود در فضا، ایجاد محیطی گرم و جذاب استفاده کنید. همچنین رنگ‌هایی که از آنها برای دیزاین و طراحی استفاده می‌کنید باید با هویت برند و کسب و کار شما همخوانی داشته باشند و بتوانند این حس را به بازدیدکنندگان هم انتقال دهند.

حتما استفاده از لوستر و لامپ‌های ال ای دی یا تکنولوژی جدید و برتر طراحی با کمک نور و رنگ را در دستور کار خود قرار دهید.

در صورت امکان با یک مجموعه طراحی و دیزاین برای دکور غرفه خود ارتباط بگیرید.

دکور غرفهدر صورتی که از کمک و راهنمایی‌های یک مجموعه طراحی و دیزاین استفاده کنید، سریع‌تر و بی دغدغه‌تر می‌توانید به دیزاین و طراحی غرفه مدنظرتان دست یابید. همکاری با یک مجموعه طراحی غرفه باتجربه و کاربلد می‌تواند از هدر رفت وقت و انرژی شما جلوگیری کند و نتیجه‌ای چندین برابر خیره کننده و جذاب ارائه دهد.  پس حتما این مورد را قبل از آماده سازی غرفه خود مدنظر قرار دهید.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در غرفه نمایشگاه  می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

 

جمع بندی

در انتها امیدواریم این مطلب نکات لازم و ضروری در رابطه با دیزاین و طراحی غرفه نمایشگاهی مراکز خرید جذاب و اصولی را در اختیارتان قرار داده باشد. توجه داشته باشید در صورت هرگونه سوالی در رابطه با نحوه طراحی و دیزاین غرفه خود می‌توانید با مجموعه ما ارتباط و مشاوره بگیرید تا سریعتر و آسانتر از رقبایتان بتوانید به نتیجه مطلوب و مدنظر خود دست یابید.

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *