طراحی غرفه نمایشگاهی مخابرات و فن آوری

تصور کنید فقط حدود سه ثانیه برای جلب توجه و نظر مدیران و سرمایه گذاران به سمت غرفه خود فرصت دارید، در همچین شرایطی چه می‌کنید؟ آیا با دقت و اصول بیشتری به دکور و طراحی غرفه نمایشگاهی مخابرات و فن آوری خود نمی‌پردازید؟ قطعا زمان بیشتری را برای طراحی و تمرکز بر افزایش کیفیت غرفه خود می‌گذارید. به همین علت ما تصمیم گرفتیم در این بخش به تکنیک‌های کاربردی و کارآمدی در این رابطه اشاره کنیم.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاه می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

راهنمای جامع دیزاین طراحی غرفه نمایشگاهی مخابرات و فن آوری

نحوه دیزاین غرفه شما می‌تواند باعث خلق و شروع یک رابطه تجاری طولانی مدت یا از دست دادن یک فروش خوب شود. بنابراین، تمرکز شما بر چگونگی طراحی غرفه‌تان بسیار مهم و ضروری است. پیشنهاد می‌شود برای تزئین غرفه نمایشگاهی خود به صورت خلاقانه و منحصرانه تفکر کنید. به رنگ‌ها، تصویر برند، نمایش‌های ارائه شده از محصول و نوری که از آن برای طراحی استفاده می‌شود توجه دقیقی داشته باشید.

به اندازه فضای غرفه خود دقت کنید!

راهنمای جامع طراحی غرفه نمایشگاهیاندازه اولین نکته‌ای است که باید در هنگام تزئین غرفه نمایشگاه خود در نظر داشته باشید. به طور معمول، اندازه هر غرفه حدودا 10 در 10 است، البته ممکن است همیشه اندازه‌ها یکسان نباشد زیرا اندازه نمایشگاه‌ها متغیر است. اگر تصور می‌کنید اجاره یک غرفه نمایشگاهی برایتان پاسخگو نیست حتما بیش از یک غرفه اجاره کنید. بدین صورت به امکانات و فضای بیشتری حین برگزاری نمایشگاه دسترسی خواهید داشت.

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاهی مخابرات و فن آوری، می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

نحوه دکوراسیون غرفه بسیار مهم است!

به طور معمول شرکت‌های طراحی و دکوراسیون فضای داخلی قراردادهایی مبنی بر ارائه خدمات مورد نیاز شرکت‌ها و کمپانی‌ها امضا می‌کنند. به همین علت اگر تصور می‌کنید خودتان دانش یا اطلاعات لازم را برای دکور سالن‌های نمایشگاهی ندارید حتما از مجموعه ما در این باره راهنمایی و مشاوره بگیرید. همچنین ما با ارائه راهنمای جامع طراحی غرفه نمایشگاهی به شما برای دکور و تزئین غرفه‌ مدنظرتان کمک می‌کنیم.

در ضمن می‌توانید برای اجاره وسایلی همچون فرش، نورپردازی و لامپ‌های مخصوص، صندلی و میز از وسایل و راهنمایی‌های مجموعه ما بهره ببرید. توجه داشته باشید قبل از هر گونه اقدامی ایده‌هایی در رابطه با استفاده از نور، رنگ، پارچه و سبک طراحی داخلی مدنظر داشته باشید.نحوه دکوراسیون غرفه

طراحی اصولی و دقیق لوگو را فراموش نکنید!

حین طراحی غرفه نمایشگاهی مخابرات و فن آوری حتما به نوع لوگوی طراحی شده خود توجه کنید. توجه داشته باشید رنگ لوگو در کنار فونت و نوع طراحی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت توصیه می‌شود طراحی لوگوی خود را به شرکت تبلیغاتی معتبری بسپارید تا بتوانند جزئیاتی کارآمد و همراستا با نیازها و خواسته‌های شما را آماده کنند. به پیام و شعارهایی که از آنها در لوگو استفاده می‌شود در کنار سبک طراحی لوگو توجه داشته باشید.

نمایشی جذاب و خیره کننده اجرا کنید.

از استندهایی که در راستای ارزش‌ها و نیازهایتان هست بهره ببرید! سعی کنید از استندهایی که با اندازه استاندارد تناسب دارند برای دکور فضا استفاده کنید. علاوه بر این از  بنرهای آویزان یا صفحه‌های رومیزی که قیمت مناسبی دارند هم بهره ببرید. استفاده از صفحه‌ نمایش‌ سه‌ طرفه نیز جالب و جذاب بوده اما از لحاظ قیمت نسبت به انواع دیگر گران‌تر هستند. البته اگر غرفه بزرگتری دارید، فضای بیشتری هم برای برگزاری نمایشگاه خود در اختیار خواهید داشت که با استفاده از گرافیک مناسب آن می‌توانید به افزایش کیفیت نمایش مخصوص خدمات و محصولاتتان کمک کنید.

ابزارهای هنری بصری را فراموش نکنید.

یکی از وسایل کمک کننده جذاب برای طراحی غرفه استفاده از ابزارهای بصری و صوتی با هدف جذب خریدار و سرمایه گذار است. فارغ از اینکه فضای غرفه شما چقدر است یا نوع دیزاین آن به چه صورت هست، حتما از وسایلی همچون یک DVD یا دستگاه پخش نور رنگی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود بهره ببرید. استفاده از این ابزارها می‌تواند غرفه نمایشگاهی شما را مورد توجه افراد زیادی قرار دهد. شما می‌توانید از مجموعه ما برای اخذ مشاوره در این زمینه راهنمایی‌های لازم را بگیرید.

ایده‌های جذاب برای خلق غرفه‌ای سرگرم کننده

ایده‌های جذاب برای خلق غرفه‌ای سرگرم کنندهیکی از نکات جالب برای طراحی غرفه نمایشگاهی مخابرات و فن آوری جذاب و خیره کننده توجه به نکات و ایده‌های سرگرم کننده است.  اینکه بتوانید غرفه کوچک و جذابتان را به محلی سرگرم کننده برای خریداران و سرمایه گذاران تبدیل کنید نیازمند ایده‌های جذاب و مختلفی برای خلق نمایشگاه است. به همین علت ما سعی کردیم ایده‌های جذاب برای افزایش کیفیت غرفه نمایشگاهی شما مطرح کنیم تا کیفیت غرفه‌تان افزایش یابد. بیایید با همدیگر نگاهی به این ایده‌ها بیندازیم.

  • از بازی‌های تعاملی متناسب با کسب و کارتان استفاده کنید.
  • در حین برگزاری نمایشگاه از چالش یا مسابقه‌ای جذاب در غرفه خود استفاده کنید.
  • از بازدیدکنندگانتان عکس تکی و جمعی بگیرید.
  • در غرفه بخشی برای اخذ ایده‌ها و نظرات مخاطبانتان در نظر بگیرید.
  • فضایی برای به اشتراک گذاری اپلیکیشن یا اطلاعات کسب و کارتان بر روی گوشی‌های هوشمند در نظر بگیرید.
  • اگر امکان دارد از استند در فضای باز بهره ببرید و غرفه‌ای هم در محیط آزاد داشته باشید.
  • از جملات و کلمات خاص و فلسفی که در راستای خدماتتان هستند، بهره ببرید.
  • از ابزارهایی همچون دعوت نامه‌های پاپ آپ یا ایمیل تبلیغاتی برای جلب توجه مخاطبین استفاده کنید.

تک تک موارد ذکر شده باعث می‌شوند سرمایه‌گذاران و خریداران مایل باشند ساعات طولانی را در غرفه شما سپری کنند، پس حتما از این ایده‌ها برای افزایش تعاملات غرفه و مخاطبین خود بهره ببرید.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در غرفه نمایشگاه  می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

 

جمع بندی

از هر ایده جالب و جذابی که فکر می‌کنید می‌تواند نظر خریداران و سرمایه گذاران را به خود جلب کند برای افزایش کیفیت مدت زمان نمایش خدمات یا محصولات خود در نمایشگاه استفاده کنید. در ضمن، مطمئن باشید که نام تجاری و پیام‌های همراستا با ارزش کمپانی شما بر تک تک این موارد موجود باشند و  هر فعالیتی که انجام می‌دهید با هدف ایجاد و جذب مخاطبین هدف شما در راستای افزایش فروش‌تان باشد.  آیا قبلا از این روش‌ها و ایده‌ها برای جذاب‌تر و زیباتر کردن غرفه‌تان استفاده کرده‌اید؟ اگر هر کدام از راهکارهای ذکر شده را استفاده نموده‌اید نظر خود را در رابطه با اجراسازی آنها با ما به اشتراک بگذارید.

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *