طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز

نمایشگاه فرصت ایده‌آلی را برای صاحبان مشاغل و کسب و کار فراهم می‌کنند تا به معرفی ایده‌ها، محصولات و خدمات خود بپردازند. امسال 16 الی 19 خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران، نمایشگاه فناوری‌های صنعت ساخت و ساز برپا است که بازدید برای عموم مردم آزاد است. شرکت‌های فعال در صنعت ساخت و ساز می توانند در این فرصت به ارائه جدیدترین دستاوردها بپردازند از این رو طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز امری بسیار مهم است.

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز خاک پی خانه ایرانیان

توسعه صنایع ساخت و ساز یکی از مظاهر رشد و توسعه کشورها محسوب می‌شود. ارتقا کیفیت در تولید مصالح، شیوه‌های جدید طراحی و اجرا، سریع شدن روند ساخت و ساز، استفاده بهینه از نیروی کار و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین از مولفه‌های تأثیرگذار در صنعت ساخت و ساز به شمار می‌آیند که با کمک فناوری و تکنولوژی می‌توان همه آن‌ها را در سطح بالا اجرا کرد.

گروه غرفه سازان خاک پی خانه ایرانیان طراحی غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز در نمایشگاه بین‌المللی را عهده‌دار بوده که قبل از آن نیز پروژه‌های بی‌شماری را در زمینه غرفه سازی ارائه نموده است که همگی خوش درخشیده‌اند. با حضور در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های نوین ساخت و ساز در 16 تا 19 خرداد 1402 از غرفه‌های طراحی شده توسط خاک پی خانه ایرانیان دیدن کرده و اجرای غرفه‌های خود را به این تیم ماهر و مجرب بسپارید.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

غرفه سازی:

نمایشگاه فناوری‌های ساخت و ساز موقعیت جذاب برای فعالان در حوزه ساخت و ساز است تا با جدیدترین فناوری‌ها آشنا شوند و صاحبان صنایع به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند. شرکت کنندگان از کشورها و شهرهای مختلف در این نمایشگاه حاضر خواهند شد تا شاهد این رویداد تخصصی باشند. حضور در نمایشگاه مستلزم داشتن غرفه است.

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز باید با توجه به قوانین و چارچوب نمایشگاه انجام گیرد. از قبل فضایی به وسعت چند متر در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد بنابراین باید بتوان در متراژ تعیین شده بهترین استفاده را از فضا نمود. فضای غرفه باید جذاب و کاربردی بوده تا مراجعه‌کنندگان برای کسب اطلاعات و برقراری ارتباط جذب آن شوند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های ساخت و ساز:

 

نمایشگاه فناوری‌های نوین ساخت و ساز امکان آشنایی با علوم و فنون جدید صنعت ساخت و ساز را فراهم می‌آورد و به بیان جایگاه مسکن و پروژه‌های عمرانی می‌پردازد. نمایشگاه فرصتی برای معرفی بسترهای جذب سرمایه و فرصت‌های سرمایه گذاری فراهم می‌کند تا سرمایه‌های خارجی و داخلی جهت توسعه و رونق آن برای ورود به صنعت ساخت و ساز جذب شوند. معرفی توانمندی‌های شرکت‌های فعال در این صنعت و ارائه دهندگان تجهیزات، لوازم و تکنولوژی‌های روز دنیا نیز در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه امکان‌پذیر است.

آشنایی با ابزارها، روش‌های جدید و فناوری‌های نوین در صنعت ساخت و ساز نیاز به فضایی دارد تا بتوان علاقمندان را به داخل غرفه دعوت کرد تا روند کار و عملکرد استفاده شده در صنعت ساخت و ساز را شفاف سازی نمود. غرفه سازی نیاز به مهارت ویژه دارد که شرکت‌های معتبر و با سابقه همچون خاک پی خانه ایرانیان در این زمینه به یاری صاحبان صنایع و مشاغل آمده‌اند.

غرفه باید نمایشگر کسب و کار بوده و با طراحی چشمگیر و خاص خود مراجعه کنندگان را جذب خود نماید. فضا و ابعاد زمین در طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز نقش دارند. کفپوش، دیوار، نورپردازی، طراحی لوگوها، استند نمایش محصول، کانتر، نحوه چیدمان ویترین و … جزو مواردی هستند که در غرفه سازی مورد توجه قرار می‌گیرند.

با ساخت غرفه می‌توان پیام اصلی برند خود را به مخاطب رسانده و با استفاده از رنگ‌های چشمگیر زیبایی بصری به وجود آورد. نورپردازی اصولی زمان حضور مراجعه کننده را افزایش داده و منجر به راحت‌تر دیده شدن محصولات، تجهیزات و فناوری‌های ساخت و ساز می‌شود. هنگام شروع غرفه سازی باید مواردی را در نظر داشت، از جمله:
• در نظر گرفتن فضای کافی برای محصولات منتخب
• تبعیت از چیدمان منظم با چند رنگ مکمل و اصلی
• در نظر گرفتن فضایی برای کنفرانس و مشاوره با مشتریان

غرفه فناوری ساخت و ساز:

فناوری‌های ساخت و ساز همواره در حال پیشرفت هستند. دسترسی به فناوری‌های نوین ساخت و ساز زمان‌بر بوده و نیاز به معرفی و بازاریابی گسترده دارند. ساختمان‌ها، پروژه‌های عمرانی و … از جمله مواردی هستند که نیاز به استفاده از فناوری ساخت و ساز دارند. فناوری‌های نوین ساخت ساز به دلیل عدم اطمینان سرمایه گذاران و کارفرمایان برای استفاده از این تکنولوژی‌ها کمی با تردید مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای معرفی بهتر و جذب سرمایه گذاری در این بخش و افزایش اشتغال یکی از بهترین راهکارها برپایی نمایشگاه مربوطه است.

در نمایشگاه تعدادی غرفه وجود دارند که هر شرکتی در تلاش است تا خدمات، محصولات و امکانات خود را به بهترین حالت ممکن معرفی کرده تا اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید. یکی از بهترین راهکارها برای فرهنگ سازی صحیح و آشنا کردن سازنده و مصرف کننده با فناوری‌های نوین، توضیح دادن و نشان دادن امکانات و خدمات است، بنابراین باید غرفه‌های جذابی را طراحی کرد. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی فناوری‌های نوین ساخت و ساز باید به شرکتی معتبر سپرده شود تا در کار خود وارد بوده و بتواند بهترین‌ها را عرضه نماید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *