طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژئو

یکی از اتفاقات پرطرفدار در هر شهر و کشوری برگزاری رویدادها و نمایشگاه‌های مختلفی نظیر نمایشگاه ایران ژنو است. از آنجایی که در چند ماه بعد، این نمایشگاه در بخش نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود ما تصمیم گرفتیم به بررسی ایده‌های اصولی برای طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژئو بپردازیم. اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر در این باره هستید با این مطلب همراه باشید.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاه می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

سومین نمایشگاه تخصصی ایران ژنو

این نمایشگاه با هدف شناخت و معرفی بیشتر مدیران و فعالان برتر اقتصادی ایران و اروپا فعالیت خود را برای سومین بار آغاز می‌کند. محل برگزاری این رویداد در بخش برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران است. شما می‌توانید در تاریخ ۲ الی ۵ دی ماه سال ۱۴۰۲ یا ۲۳ الی ۲۶ دسامبر از ساعت ۸ صبح الی ۳ عصر در محل برگزاری این نمایشگاه‌ها حضور پیدا کرده و از غرفه‌های مختلف آن بازدید کنید.

چرا باید به دکور و طراحی فضای غرفه خود توجه کنیم؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده که راهی یک نمایشگاه شده‌اید اما پس از سپری کردن مدتی به واسطه جلوه‌های بصری موجود در فضا و طراحی گرافیکی آن یا محصولاتی که به صورت خلاقانه در آن چیده شده، مجذوب آن غرفه شده‌ یا حتی از آنها خرید کرده و با آنها همکاری داشته‌اید. در واقع، طراحی خلاقانه غرفه نمایشگاه می‌تواند باعث جلب توجه مخاطبین هدف و افزایش تعداد سرمایه گذاران آن شود. توجه به عناصر بصری همچون بلوک‌ها، استندها و رنگ‌ها می‌تواند باعث خلق ترکیبی جذاب و زیبا شود.

شرکت خاک پی خانه با تخصص در طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژئو، می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

ایده‌هایی کاربردی برای طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژئو

ایده‌هایی کاربردی برای طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژئودیزاین و طراحی غرفه‌های نمایشگاهی می‌تواند باعث افزایش و جلب نظر مدیران و سرمایه گذاران شود. شما با رعایت ایده‌های زیر می‌توانید جذابیت بصری غرفه خود را افزایش دهید.

هدفی برای خود تعیین کنید!

قبل از اینکه به طراحی و دیزاین غرفه خود بپردازید هدفی متناسب با ویژگی‌های بصری غرفه خود تعیین کنید و به اینکه باید غرفه‌تان به چه صورت دیزاین شود، توجه نمایید. سعی کنید اهداف و ارزش‌های خود را مدنظر قرار دهید و سپس متناسب با آنها به طراحی بپردازید.

به ارتفاع غرفه خود توجه نمایید!

برخی از نمایشگاه‌ها سقف بلندی دارند، حین دکور و آماده سازی غرفه خود به ارتفاع و حداکثر فضایی که از این لحاظ در اختیار دارید توجه کنید. در ضمن حین طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژنو تابلوهایی را برای آویزان کردن به غرفه خود در نظر بگیرید و از حداکثر فضا برای تبلیغ خدمات و محصولاتتان استفاده کنید.

کف غرفه را فراموش نکنید!

کف غرفه را فراموش نکنیداینکه کف غرفه شما از چه متریالی تشکیل شده باشد و کف با دیوارها و فضا در یک راستا و هارمونی قرار بگیرند عامل مهمی است که باید به آن توجه کرد. حتما به رنگ و متریال توجه کنید و فراموش نکنید می‌توانید از نوشته‌ها و جملاتی که متناسب با ارزش کاری شما هستند برای جلب توجه شرکت کنندگان بهره ببرید.

از فونتی که با دکور و فضا هارمونی دارد،  استفاده کنید.

فونت منتخب شما یکی از قسمت‌هایی اصلی برای طراحی و دکور است. پیشنهاد می‌شود رنگ و نوع فونت را خلاقانه و در هارمونی با دکور بخش‌های بزرگتری همچون رنگ غرفه یا شعار منتخب خود انتخاب کنید. در ضمن به محل قرارگیری فونت توجه داشته باشید. سعی کنید از جملات کوتاه، شیرین و خلاقانه که تاثیر گیرایی بر خواننده دارند، بهره ببرید.

به نور فضا توجه نمایید!

نور و روشنایی یکی از عوامل اصلی و کلیدی برای افزایش زیبایی و جذابیت بصری نمایشگاه‌ها است. علاوه بر این سعی کنید از لامپ‌ها و نورپردازی‌های جدید همچون لامپ‌های ال ای دی و نورپردازی‌های توکار فضا برای افزایش جذابیت بصری غرفه خود بهره ببرید. برای طراحی غرفه  به نور اضافی و چراغ‌هایی که بر غرفه شما می‌تابند توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نورهای مصنوعی را برای دکور فضای خود انتخاب کنید.

به رنگ‌ها توجه داشته باشید!

رنگ‌ها تاثیر زیادی بر افزایش زیبایی فضا، جلب توجه مخاطب، ایجاد حس صمیمیت و گرما و ترغیب مخاطبین به خرید و همکاری با شما دارند. توجه به رنگ کف، استندها و حتی رنگ نور مصنوعی استفاده شده در فضا می‌تواند باعث افزایش تاثیرگذاری غرفه شما بر مخاطبین هدفتان شود. حتی ممکن است نظر رقبای شما به واسطه طراحی و دیزاین جذاب غرفه‌تان، جلب شود و مایل به همکاری با شما باشند.

از حداکثر فضا بهره ببرید!

در حین طراحی فضای غرفه خود علاوه بر دکور و چیدمان محصولات یا معرفی خدماتتان باید به این موضوع که چه محصولی را کجا قرار دهید؟ توجه کنید. به همین خاطر توصیه می‌شود قبل از هر کاری لیستی از خدمات و محصولاتی که خواهان معرفی آنها هستید تهیه کنید و سپس با توجه به لیستی که در اختیار دارید به این موضوع که به چه مقدار فضایی برای ارائه آنها نیاز دارید توجه کنید. بدین صورت می‌توانید در بهترین حالت ممکن محصولاتتان را ارائه کنید.
به استندهای انتخابی فضا توجه داشته باشید

به استندهای انتخابی فضا توجه داشته باشید!

اگر می‌خواهید به طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژنو بپردازید حتما بیش از دیگر ایده‌ها به این ایده توجه کنید. همانطور که می‌دانید غرفه‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهند از لحاظ طول و عرض در یک اندازه مشخص است. به همین علت توجه به تک تک سانتی‌مترها و اینچ‌هایی که در اختیار دارید برای قرار دادن و جای‌گذاری درست استندها، بلوک‌ها و حتی صندلی‌ها لازم است. پس، از فضایی که در اختیار دارید نهایت استفاده را داشته باشید.

صندلی‌هایی برای نشستن لحاظ کنید!

شاید با خود بگویید غرفه‌ای که در اختیار دارید کوچک است اما بد نیست بدانید حتی برای غرفه کوچک‌تان هم باید یک الی دو صندلی برای مخاطبین و خریدارانتان لحاظ کنید. بدین صورت آنها می‌توانند در آرامش بیشتری زمان خود را در کنار شما سپری کنند و با دقت بیشتری از خدمات و محصولاتی که عرضه می‌کنید استفاده کنند.

 

شرکت خاک پی خانه با تخصص در غرفه نمایشگاه  می‌تواند به شما در طراحی و اجرای یک غرفه نمایشگاهی حرفه‌ای و جذاب کمک کند. این شامل بررسی نیازها، طراحی مفهوم، طراحی سه‌بعدی، اجرا و نصب، مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش می‌شود.

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

 

جمع بندی

در انتها امیدواریم نکات ذکر شده در این مطلب ایده‌های جالب و جذابی برای طراحی غرفه نمایشگاهی ایران ژنو به شما داده باشد، در صورتی که باز هم پس از مطالعه این مطلب نمی‌دانید چگونه باید غرفه خود را طراحی و دکور کنید یا سوالاتی در این باره ذهنتان را به خود مشغول کرده حتما با همکاران ما ارتباط بگیرید تا بتوانیم راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را به شما ارائه دهیم.

 

 

چند نمونه از طراحی و اجرا  غرفه های نمایشگاهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *