متاراد (METARAD) خلاصه شده متاورس، رمز ارزش و اقتصاد دیجیتال است. 16 الی 19مرداد  1403 در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران، نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد) برگزار می‌شود. با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین و اقتصاد دیجیتال می‌توان در نمایشگاه حضور یافت زیرا غرفه نشانگر حضور فعال شرکت وابسته است.

متاراد
متاراد، بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور در حوزه متاورس و اقتصاد دیجیتال است که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. از دستگاه‌، سازمان‌، وزارتخانه‌، انجمن‌، شرکت‌‌ها و موسسات فعال در حیطه‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه دعوت شده است تا با حضور در نمایشگاه گامی بلند و راسخ در راستای تحقق اهداف سازمان‌های دولتی، حاکمیتی و اقتصاد بخش خصوصی بردارند که حمایت همه جانبه وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت ایران، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، نیروی انتظامی، بانک مرکزی، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت اقتصاد و نهادهای نظارتی و امنیتی را شامل می‌شود.

 

دومین بار است که در کشور نمایشگاه و همایش بین‌المللی متاراد، تجهیزات و صنایع وابسته برگزار می‌شود که در اولین برگزاری، از آن استقبال گسترده‌ای صورت گرفت و این بار نیز تلاش بر این است تا با برگزاری هرچه بهتر و با شکوه‌تر نمایشگاه و فراهم آوردن امکانات رفاهی بیشتر رضایت مراجعه کنندگان و شرکت کنندگان جلب شود.
فناوری‌های نوین مالی باعث تقویت نظام مالی کشورها شده است. در عصر حاضر از فناوری‌های نوین مالی و اقتصادی در جهت ارائه خدمات هوشمندانه‌تر، چابک و گسترده‌‌تر استفاده می‌شود. نفوذ گسترده فناوری‌های نوین مالی منجر به تحول اساسی در قوانین بانکداری و به دنبال آن تغییر سبک زندگی شده است به همین دلیل پیشرفت در این حوزه بسیار مهم است. با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین و اقتصاد دیجیتال در نمایشگاه، شرکت‌ها و صنایع وابسته می‌توانند به معرفی خود به دیگران بپردازند.

طراحی و اجرا غرفه های نمایشگاهی خاک پی خانه ایرانیان

خاک پی خانه ایرانیان شرکت برتر و مطرحی است که تاکنون چندین پروژه موفق فروشگاهی، بازسازی، طراحی داخلی و طراحی غرفه را انجام داده است. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین و اقتصاد دیجیتال  نیز توسط تیم خاک پی خانه ایرانیان انجام خواهد شد

 

مشاوره رایگان :

255 401 26 021

02126401272

اهمیت نمایشگاه رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال

نمایشگاه متاراد بهترین موقعیت برای فعالان حوزه مربوطه است تا از نزدیک بتوانند با هم صحبت و تبادل نظر کنند که جزو رویدادهای تخصصی به شمار می‌رود. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین و اقتصاد دیجیتال کمک می‌کند تا شرکت‌ها بتوانند به صورت همزمان در هر دو بخش کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی حضور یابند.

نمایشگاه در دو بخش حضوری و مجازی برگزار شود که در آن دستگاه‌ها، سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، انجمن‌ها، شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حیطه‌ رمز ارزها حضور دارند تا فعالان بتوانند از جدیدترین پیشرفت‌ها در زمینه متاراد در ایران با خبر شوند. کسانی که به دنبال افزایش سرمایه خود هستند با حضور در این رویداد بین المللی فرصتی برای مشورت با کارشناسان این حوزه برای سرمایه گذاری خواهند داشت و از جدیدترین راهکارهای سرمایه‌گذاری در زمینه رمز ارزها با خبر خواهند شد.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین و اقتصاد دیجیتال باید به طور چشمگیر با زیبایی بصری خاص انجام شود تا هم مراجعه کنندگان از دیدن آن لذت ببریند و هم اینکه رضایت غرفه داران را فراهم نماید. برندها در نمایشگاه تخصصی شرکت می‌کنند تا با یافتن شرکای کلیدی فرصت بازاریابی B2B را به دست آورند. شرکت در نمایشگاه بزرگ‌ترین موقعیت تبلیغاتی را فراهم آورده و منجر به افزایش آگاهی از برند، خدمات و پیشرفت‌های اخیر می‌شود.

ساخت غرفه توسط متخصصان انجام می‌شود که با همکاری و هماهنگی میان متخصصان رشته‌های مختلف نظیر برق، عمران، معماری و … امکان‌پذیر است. غرفه سازی در نمایشگاه فضایی را فراهم می‌آورد تا مراجعه کنندگان جذب آن شده و تمایل به برقراری ارتباط و تعامل داشته باشند.

غرفه سازی با خاک پی خانه ایرانیان

ارائه خدمات و معرفی محصولات در نمایشگاه‌ به واسطه دکور غرفه سازی امکان‌پذیر است. غرفه‌ها با استفاده از اشکال خاص در بدنه، گرافیک و تصاویر مرتبط در جهت معرفی خود اقدام می‌نمایند. اقدامات غرفه آرایی تاثیر شگرفی در رونق گرفتن غرفه شرکت دارد.

چشمگیر بودن شکل ظاهری غرفه، کیفیت اجرایی آن و دکور نقش مهمی در جذب بازدید کنندگان دارد. اگر غرفه سازی به درستی انجام نشود نمی‌توان محصول و خدمات را به درستی ارائه داد و بازخورد مثبت گرفت. اهمیت کارایی در غرفه نیز مهم است. به علت کوچک بودن فضا و هزینه بر بودن ساخت غرفه می‌بایست تمامی مساحت غرفه طوری طراحی و اجرایی شود که بهره‌وری بالایی داشته باشد.

هزینه‌های غرفه سازی عبارتند از:
• نور پردازی
• تجهیزات جانبی
• گل آرایی و غرفه آرایی
• استفاده از مبلمان و تجهیزات نمایشگاهی
• استفاده از تلویزیون یا نمایشگرهای خاص
• کف‌سازی با پارکت، موکت و یا متریال‌های خاص
• استفاده از طرح‌های گرافیکی و یا متریال‌های خاص
• طراحی غرفه نمایشگاه با استفاده از اشکال هندسی با استفاده از دستگاه‌های برش CNC یا لیزری

پیشنهادات طراحان تیم غرفه سازی خاک پی خانه ایرانیان باعث به وجود آمدن مورد خاص در نمایش محصول و خدمات می‌شود که با قیمت مناسب و کیفیت بالا در بازه زمانی تعیین شده انجام می‌شود. طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین و اقتصاد دیجیتال را به تیم مجهز و کادر مجرب خاک پی خانه ایرانیان بسپارید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *